sadsad x
asdasd

Neostrata Nemlendirici Kremler

13 ürün

  Cilt bakımında en temel uygulama nemlendiricidir. Cilt nemsiz kaldığı zaman kurumaya başlar. Neostrata her cilt tipi ve problemi için nemlendirici geliştirilmiştir. Sizde kategorimiz üzerinden Neostrata nemlendirici ürünleri inceleyebilir, cildinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

  Cilt Problemine göre Nemlendirici Tercihi

  Anti Aging

  Eğer cildinizde çizgi, kırışıklık, elastikiyet (sıkılık) gibi cilt problemleriyle savaşıyorsanız nemlendiricinizin yaşlanma karşıtı olmasına özen göstermelisiniz. Bu kremler cildinizi nemlendirirken çizgi ve kırışıklık görünümünü gidererek daha genç görünmesini sağlar. Neostrata Skin Active nemlendirici tercih edebilirsiniz.

  Leke

  En yaygın cilt problemleri arasında leke gelmektedir. Sağlık acısından tehdit edici bi unsur olmasada kişisi son derece rahatsız eder. Leke problemi yaşayan bir cilt aydınlatıcı özellikli nemlendirici tercih etmelidir. Leke ve ton farklılıkları yaşayan ciltler için geliştiren Neostrata Enlighten nemlendirici doğru bir tercih olabilir. Ciltteki var olan lekeleri giderirken yeni leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

  Sivilce

  Sivilce karma ve yağlı ciltlerde daha fazla gözlemlenmektedir. Çünkü yağlı ciltlerde sebum(yağ) seviyesi yüksektir. Bu cilt tipine sahip kişiler yağlanmayı kontrol alacak ve cilde mat bir görünüm kazandıracak ürünler tercih etmelidir. Neostrata Refine serisi ile cildinizdeki yağlanma problemini kontrol altına alabilirsiniz.

  Cilt tipi ve problemi ne olursa olsun her cit mutlaka nemlendirilmelidir. Nemli cildin çevresel faktörlere kaşrı direnci artar, yaşılık belirtileri en aza iner ve sağlıkla ışıldar. Sizde cildiniz için Neostrata krem çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.