sadsad x
asdasd

Murad - Gözenek ve Siyah Nokta Bakımı

2 ürün

  Murad siyah nokta ve gözenek karşıtı bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Siyah nokta her cilt tipinde gözlenebilen bir problem olsada karma ve yağlı ciltlerde daha fazla rastlanır. Cildin üretmiş olduğu yağ, makyaj kalıntıları, toz gibi daha birçok etken cilt gözeneklerinin içerisine dolar. Bu etkenler cilt üzerinden arındırılmazsa gözenekleri tıkar ve siyah nokta oluşur. Siyah nokta yoğunluklu olarak T bölgesi (alın, burun, cene) kısmında görülür. Cildi temizlemenin yanı sıra siyah nokta karşıtı ürünler kullanarakda yeni oluşumunu engelleyebilirsiniz.

  Dermokozmetik bir cilt bakım markası olan Murad siyah nokta ve gözenek karşıtı ürünler geliştirmiştir. Özellikle  Pore Rescue serisi içeriğinde yer alan nar ekstresi antioksidan özelliği sayesinde;

  • Cildin yenilenme süresini hızlandırır,
  • Siyah nokta görünümünü en aza indirger.

  Seri içeriğinde yüz temizleme köpüğü, peeling, siyah nokta ve gözenek karşıtı maske, bulunmaktadır. O halde ürünleri yakından inceleyelim.

  Murad Daily Cleansing Foam

  Nar özlü köpük temizleyici, siyah nokta ve gözenek problemi için geliştirilmiştir. Ciltteki yağı kiri ve makyaj kalıntılarını temizlerken, siyah noktaları ciltten arındırır. İçeriğindeki nar ekstresi cilde antioksidan bakım sağlar. İlk uygulandığı andan itibaren cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

  Murad Skin Smoothing Polish

  Siyah nokta ve gözenek problemine karşı derinlemesine temizlik sağlayan peeling granüllü yapısı sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırır, gözenek görünümünü en aza indirgemeyi destekler. Cilde yumuşaklık, canlılık ve aydınlık bir görünüm kazanır. Haftada 1-2 uygulayın. Peeling yaptıktan sonra cilt yapınıza uygun nemlendirici uygulamayı ihtmal etmeyin.

  Sizde cildinizde siyah nokta ve gözenek problemi yaşıyorsanız Dermokozmetika üzerinden bakım ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo, hediye fırsatı ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.