Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Maybelline Kaş Kalemi ve Farlar

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (1)

499,90 TL
249,95 TL
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Maybelline kaş kalemi ile kaşlarınızı belirginleştirin!

Yüzün ifadesini belirleyen en önemli faktörlerden biri kaştır. Bakışları derinleştirmek ve kaşların daha güzel görünmesini sağlamak için kaş kalemi, kaş maskarası, kaş farı gibi çeşitli makyaj malzemelerine ihtiyaç duyulur. Maybelline geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Kaş Kalemi Neden Uygulanır?

Kaş kaleminin uygulanması için 2 sebep vardır. Bunlardan birincisi kaşın daha belirgin, şekilli ve güzel görünmesi, ikincisi ise kaş arasındaki boşlukları doldurarak daha tok bir görünüm kazandırılmasıdır. Çünkü bazı kaşlar yapı gereği seyrek ve azdır. Kalın ve gür olan kaşlarda farklı sebeplerden dolayı zamanla dökülme problemiyle karşı karşıya gelir. Mevsim geçişleri, kaş diplerinin kuruması gibi faktörler buna örnek olarak verilebilir.

Maybelline Brow Satin kaş kalemi, yumuşak ucu sayesinde kaş köklerine zarar vermeden boşlukları doldurur ve istediğiniz şekli vermenizi sağlar. Renk pigmentleri sayesinde doğal bir görünüm kazandırır. Her ten ve kaş rengine uyacak kaş kalemi renk seçeneklerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Trend ürünler arasında yer alan diğer kaş ürünleri ise kaş farı ve maskaradır. Maybelline Master Brow Pro kaş far paleti doğal görünüm isteyenler için oldukça idealdir. 3 farklı renk seçeneği ile kullanım avantajı sunmaktadır.

Kaş Ürünleri Nasıl Uygulanır?

Kaş Kalemi: Öncelikle kaşlarınızı tarayarak bu uygulamaya başlayabilirsiniz. Kalemi hafif yan tutarak vermek istediğiniz şekli oluşturup, iç kısımlarını hafifçe doldurabilirsiniz.

Kaş Maskarası: Kullanımı en pratik olan kaş ürünleri arasında yer almaktadır. Taraklı fırçası sayesinde kaşlarınızı tarayarak daha belirgin ve doğal kaşlara sahip olabilirsiniz.  Yapmanız gereken sadece kaşlarınızın üzerine eşit bir şekilde tarayarak uygulamak.

Kaş Farı: Kaş fırçası yardımıyla üründen yeterli miktarda alarak kaşlarınıza uygulayınız. Ardından kaş fırçasıyla tarayıp dilediğiniz şekli verebilirsiniz.

Sizde Maybelline kaş dövmesi, maskarası ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.