sadsad x
asdasd

Mavala Tırnak Kremi

3 ürün

  Mavala Tırnak Kremi Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Bakımlı ve güzel tırnaklar için düzenli olarak tırnaklara bakım yapmak gerekir. Tırnak bakımının ise önemli ürünleri arasında tırnak kremi yer almaktadır. Tırnak kremi, tırnaklarınızı çevresel etkenlere karşı korur, tırnak yapınızı güçlendirir ve besler. Bu sebeple tırnak kremlerini düzenli kullandığınız da sağlıklı ve güzel tırnaklara kavuşursunuz. Bu anlamda el ve tırnak bakımında ürünler geliştiren Mavala tırnak kremi çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Mavala Nailactan - Tırnak Bakım Kremi Tüp

  Mat, yıpranmış, kuru ve kırılgan tırnaklar için özel olarak hazırlanan Mavala Nailactan, keratin içeriğiyle tırnağınızı besler ve nemlendirir. Bunun yanı sıra tırnak yapınızı dirençli ve esnek hale getirir.

  Mavala Nailactan - Besleyici Tırnak kremi

  Üç tabakadan oluşan tırnak plağı, dış tabakası çevresel faktörlere karşı oldukça hassastır. Fazlaca güneşe, soğuk havaya maruz kaldığında kolayca kurur. Bu sebeple tırnakları düzenli olarak krem ile bakım yapmak gerekir. Mavala Nailactan besleyici tırnak kremi, kuru, kırılgan ve hassas tırnakların güçlenmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra tırnaklarınızı parlak, esnek ve dayanıklı hale getirir. Etkili bir sonuç için bu krem düzenli olarak kullanılmalıdır.

  Mavala Cuticle Cream - Tırnak Eti Kremi

  Tırnaklarınıza bakım yapmadığınızda sertleşme, kırılma ve tırnak çevresinde pürüzlü görünüm meydana gelir. Özellikle tırnak etlerine özen gösterilmediğinde sertleşir, tırnağınıza yapışır ve çatlayarak şeytan tırnaklarının oluşmasını neden olur. Bu durumun oluşmaması adına Mavala Cuticle Cream  tırnak eti kreminden faydalanabilirsiniz. Mavala tırnak eti kremi, tırnak etlerinin esnekliğini korumasına yardımcı olur, yumuşatır ve tırnaktan ayrılmasını sağlar. Böylece hem bakımlı tırnaklara hem de güzel ellere sahip olursunuz. Bu ürün aynı zamanda manikürünüzü bozmaz.  

  El ve tırnak bakımında kaliteli ürünler geliştiren Mavala tırnak kremi çeşitlerinin yanı sıra, Mavala stop, tırnak sertleştirici, tırnak güçlendirici, Mavala kirpik serumu gibi birçok ürünü yelpazesinde bulundurur.

  Sizde tırnak bakımınızda ihtiyacınız olan tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan uygun fiyat, hızlı kargo ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   


  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.