sadsad x
asdasd

Mavala

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Mavala markası el ve tırnak bakımında elli yıla yaklaşık bir süredir hizmet vermektedir. El anatomisinde büyük bir başarıya sahip olan marka, tırnak üzerinde meydana gelen tüm problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Mavala ürünleri laboratuvar ortamında yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışla geliştirilmektedir. Spesifik ve yüksek performans göstererek istenilen bakımlı görünüme kavuşturur.

  Tırnak ve eller kadınların özel olarak ilgi gösterdiği bakım uygulamasıdır. Renkli ojeler, tırnak uzatıcı ürünler sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Günümüzde birçok kadın el üzerinde meydana gelen erken yaşlanma belirtilerinde şikâyetçi olmaktadır. Mavala bakım ürünleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sonucunda bu sorunlara çözüm sağlamaktadır. Nemlendirme sağlayan kremler sayesinde kırışık görünümün giderilmesine yardımcı olur.

  Mavala Bakım Ürünleri Özellikleri

  Mavala, sağlık ve güzellik konusunda kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Uzmanlar ve dermatologların yaptığı araştırmalar sonucunda el ile tırnak üzerinde onarıcı bakım gerçekleştirmektedir. Mavala kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen dermokozmetik ürünler içerisinde yer almaktadır. Tüm tırnak sorunlarına gereken bakımı sağlar. Sertlik ve kuruluk oluşan bölgelerde derinlemesine yumuşaklık sağlar. Formülünde bulunan bileşenler yardımıyla da adını Avrupa ülkelerine duyurmayı başarmıştır. İnce, kuru, hassas, aşırı uzuntırnak kenarları, beyaz noktalar ve kararmalar üzerinde etkinliğini gösterir.

  Mavala bakım ürünleri cilt bakımı üzerinde de yumuşatıcı özelliği sayesinde kusursuz bir uygulama sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip ürünler genç, yetişkin her bireyin kullanımına uygundur. Birbirinden farklı tonlardaki ojelerin yanı sıra tırnak yiyen kişilere özel olarak acı solüsyonla kullanıcıların sağlıklı bir biçimde tırnaklarına şekil vermesine yardımcı olmaktadır.

  Mavala Bakım Ürünleri

  Mavaderma TırnakUzamasına Yardımcı Ürün:Tırnaklar vücutta bulunan keratinle kendini yeniler. Zamanla uzamaya başlar. Bu ürün içeriğinde barındırdığı bileşenler ve doğal özlerle uzama süresine destek olur ve kısa sürede sağlıklı tırnaklara kavuşturur. Kan akışını düzenler.

  Tırnak Eti Çıkarıcı: Tırnakların bakımlı görünmesi için düzenli olarak manikür uygulaması, kadınlar tarafından yapılmaktadır. Manikür işlemi sırasında etin temizlenmesi oldukça önemlidir. Bunun için Mavala tarafından üretilmiş olan et çıkartıcı, tırnak üstünde bulunan eti kurutarak temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede fazla uzayan etler kötü bir görünüm vermesi engellenir ve daha kolay bir biçimde uygulama yapmanızı sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.