sadsad x
asdasd

Mavala Oje Çıkarıcı & Kurutucu

4 ürün

  Mavala Oje Çıkarıcı ve Kurutucu Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Tırnaklara sürülen ojelerin kuruması bir hayli zaman alır. Bu süre içerisinde de sürdüğünüz oje bozulabilir veya etrafa bulaşabilir. Böyle olduğunda ise ojenizi yenilemek zorunda kalırsınız. Bu durumu önlemek ve kolay hale getirmek için geliştirilmiş olan oje kurutucular kurtarıcı ürününüz haline gelir. Özellikle Mavala oje kurutucu çeşitleri ile ojenizi anında kurutabilir, istediğiniz tırnaklara sahip olabilirsiniz. Mavala oje kurutucu çeşitlerinden başlıcalarına bakacak olursak;

  Mavala Mavadry Hızlı Oje Kurutucu

  Mavala oje kurutucu çeşitleri ile ojenizin kurumasını beklemenize gerek kalmadan dilediğiniz gibi sürebilirsiniz. Mavadry oje kurutucu çeşitleri ojeyi saniyeler içerisinde hızlı koruma sağlarken, kalıcı olmasına da yardımcı olur. Bunun yanı sıra tırnaklarınıza ekstra parlaklıkta sağlar. Yoğun iş hayatı olanların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Mavala Mavadry nenmlendirici etkili oje kurutucu ise, ojenizin hızlıca kurumasına ve nemlendirilmesine yardımcı olur.

  Tırnaklara oje sürmek kadar, temizleme ve silinme aşaması da oldukça önemlidir. Çünkü ojeyi temizlerken tırnak yapısının zarar görmemesi gerekir. Bu doğrultuda oje çıkarıcı ürünler tırnağın yapısına zarar vermeden ojeyi temizlemelidir. Mavala el ve tırnak bakımında geliştirdiği ürünlerden biri de asetonsuz oje çıkarma ürün çeşitleridir. Mavala yumuşak asetonsuz oje çıkarıcı çeşitleri kırılgan ve hassas tırnakların kullanımına uygun olan asetonsuz oje, nazikçe temizler ve tırnaklarınızı güçlendirmeye yardımcı olur.

  Oje Nasıl Temizlenir?

  Oje çıkarıcı üründen pamuğa bir miktar alın ve çıkarıcının oje tabakalarına nüfuz etmesini sağlamak için tırnak yüzeyinize uygulayın.  Koyu renk ve birkaç kat sürülen ojeleri tırnaktan temizlemek için ise,  oje çıkarıcınızı tırnaklarınıza 2 kere uygulayabilirsiniz. Oje çıkarıcı ile tırnaklarınızı temizledikten sonra ellerinizi yıkmayı unutmayın.

  Sizde tırnaklarınızın ihtiyacı olan tüm ürünleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.