sadsad x
asdasd

Oje Çıkarıcılar

25 ürün

  Tırnak üzerine sürülen renkli oje kozmetik ürünlerini temizlemek ve tırnak üzerinden silinmesinde kullanılan ürünlere oje çıkarıcı denilmektedir. Genel olarak eter kokusuna sahip olan ve eritme gücüne sahip bir bileşendir. Uçucu bir yapıya sahiptir. Renksiz görünüme sahip olan oje çıkarıcı ürünler iyi bir çözücüdür.

  Oje Çıkarıcı Vücuda Etkisi

  El bakımı yaparken manikür ve pedikür sonrasında sürülen ojelerin çıkarılmasına ve temizlenmesine yardımcı olan oje çıkarıcı ürünler bir diğer adıyla yani asetonlardır. Kadınların çoğunlukla kullandığı bu ürün oje ile birlikte akla gelmektedir. Birbirini tamamlayan bir özelliğe sahiptirler. Kadınlar genelde oje çıkarıcı kullanarak belli aralıklar ile oje rengini değiştirmektedir. Eski zamanlarda kadınların kullandığı gibi erkeklerde oje kullanmıştır. Sürülen ojeyi silmek adına oje çıkarıcıya ihtiyaç duymuştur. Çözücü bir etkiye sahip olan oje silici ürünler birçok alanda kullanımı ile pratik çözümler sağlamaktadır. Bir pamuk üzerine dökülen oje silici ürünler tırnak üzerinde harika bir şekilde kayarak temizlik sağlamaktadır. Kırmızı ve siyah renkli ojeler tırnak etlerine temas etmesi doğrultusunda tek seferde çıkması pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle silme işlemi iki kez uygulandığında tırnaklar saf ve kendi haline dönmüş bulunur. Ayak parmaklarından da aynı şekilde uygulama sağlanarak çıkarmak mümkündür. Oje silici ürünler dermatolojik araştırmalardan ve testlerden geçerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Doktorlar ve uzmanlar oje çıkarma işleminde tamamen aseton kullanmayı tavsiye etmektedir.

  Oje Çıkarıcı Ürünler

  Sally Hansen Pro-Vitamin Strengthening Polish Remover, içeriğinde bulunan provitaminler sayesinde tırnakların temizlenirken aynı zamanda güçlenmesine ve bakımının yapılmasına yardımcı olmaktadır. Kısa sürede pamuk üzerinde etkisini belli etmeye başlar ve tek seferde yoğun olarak kirlerin temizlenmesine yardımcı olur. Her renk üzerinde etkili bir biçimde derinlemesine temizlik sağlayarak çıkan boyanın dağılmasına veya yapışmasına neden olmaz. Özellikle kadınlar tarafından kullanılan bu ürünler erkekler tarafından kullanılmaktadır. Günümüzde birçok alanda kullanılan asetonlar formülünde bulunan provitamin B5 sayesinde onarım sağlar. İnce ve yumuşak tırnak yapısına sahip kişilerin keratinden oluşan yapısını dayanıklı ve güçlü olarak büyümesini sağlar.

  Mavala Yumuşak Oje Çıkarıcı Mavi, oldukça etkili bir şekilde temizlik sağlayan kozmetik ürünler içerisinde yer almaktadır. Formülü sayesinde anında bir etki gösterir ve hızlı bir şekilde boyanın tırnaktan sökülmesini sağlamaktadır. Tırnağa zarar vermeden bakımını gerçekleştirir. Her tırnak yapısına uygun bir ürün değildir. Hassas, kırılgan ve ince tırnaklara sahip kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Mavala Yumuşak Oje Silici mavi renktedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.