sadsad x
asdasd

Mavala Kaş Kalemi

1 ürün

  Mavala Kaş Kalemi Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Kaşlar, yüzünüzdeki ifadeyi net bir şekilde ortaya çıkaran ve anlamlaştıran unsurlardan biridir. Bunun yanı sıra makyajınızı da tamamlayan, belirginleştiren önemli adımlardandır. Makyajınızı yaparken bu uygulama için özel olarak tasarlanmış olan kaş kalemlerinden faydalanabilirsiniz. Kaş kalemleri, pratik kullanımı sayesinde kaşlarınıza kolayca şekil vermenize imkan sağlar. Sizde makyaj uygulamanızı etkileyici ve belirgin hale getirmek istiyorsanız Mavala kaş kalemi çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Mavala, el ve tırnak bakımında yenilikçi ve yüksek performanslı ürünler geliştirmiştir. Bu ürünlerin yanında kaş makyajınız için özel olarak geliştirdiği Mavala kaş kalemi kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen makyaj ürünleri arasında yer alır. O halde gelin birlikte 3 farklı renge sahip olan Mavala Eye Lite Eyebrown Pencil kaş kalemi çeşitlerini inceleyelim.

  Mavala Eye Lite Eyebrown Pencil Kaş Kalemi

  Kaşlarınızda boşluklar varsa, ince yapıya ve düzensiz bir şekle sahipse kaş kalemi kullanarak kaşlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Böylece yüzünüzdeki ifadenizi belirgin hale getirmiş olursunuz.  Eye Lite Eyebrown Pencil, bu uygulamanız için özel olarak geliştirilmiş makyaj ürünlerindendir. Sıkı ve yağsız dokusu sayesinde kaş kıllarına küçük ve hassas dokunuşlarla uygulama yapmanızı sağlar. E vitamini ve antioksidan içeriği ile kaşlarınızı besler ve kaşların doğal görünümünü korumasına yardımcı olur. Kullanımı oldukça pratik olan bu ürün bir tarafında kalem, diğer tarafında kullanışlı olan bir kaş fırçası bulunmaktadır. Her kaş rengi için oluşturulmuş farklı renk tonları mevcuttur. Mavala kaş kalemi cafe, blond, morron başlıca renk çeşitlerindendir.

  Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

  Kaş kalemini uygulamadan önce kaş fırçası ile kaşlarınızı tarayın. Bu adım ile kaşlarınızdaki boşlukları belirlersiniz. Boşlukları belirledikten sonra boyamak istediğiniz bölgeye kaş kalemini yatay hareketlere nazikçe uygulayın. Böylece kaşlarınızın doğal şeklini korumuş olursunuz. Kaşlarınızı boyadıktan sonra ise tekrar kaş fırçası ile tekrar tarayarak, kalemin homojen bir şekilde kaşlarınıza dağılmasına yardımcı olursunuz.

  Sizde kaşlarınızı belirginleştirmek ve yüzünüzdeki ifadenizi net bir şekilde ortaya çıkarmak istiyorsanız tüm kaş kalemi ürünlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.