sadsad x
asdasd

Mavala Ayak Kremi

1 ürün

  Sağlıklı ve güzel görünümlü ayaklar için Mavala ayak kremi çeşitleri Dermokozmetika’da! Tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Ayakların bakımlı ve güzel görünmesi için düzenli olarak ayak bakımı yapılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarında ayakkabının içerisinde uzun süre kalan ayaklarda, nasır, mantar, kuruma, çatlama gibi problemler ortaya çıkar. Bu durumu önlemek adına ayakların hijyenini sağlamak, nemlendirmek oldukça önemlidir. Düzeli olarak ayak bakımı yapıldığında ayaklarınız estetik görünüme kavuşur. Bu anlamda yüksek performansla geliştirilmiş ve ayakta meydana gelen problemlerin giderilmesine yardımcı olacak Mavala ayak kremi çeşitleri ayaklarınızda istediğiniz bakımlı görünüme ulaşmanızı sağlar.

  Mavala Conditioning Moisturizer For Feet  Ayak Bakım Kremi

  Mavala nemlendirici etkili bu ayak kremi, kuru ayaklar için geliştirilmiştir. Hafif kokuya sahiptir, kuru deriyi anında yumuşatır ve günlük olarak kullanabilmeniz için uygundur. Bunun yanı sıra çatlamaları önlemektedir ve ayaklarınıza esneklik, pürüzsüzlük kazandırır.

  Mavala Hydro Repairing Foot Care  Kuru Ayaklara Özel Bakım Kremi

  Yoğun nemlendirici özelliği sayesinde kurumuş, çatlamış ayakların nemlendirilmesinde oldukça etkilidir. A vitamini içeren Hydro Repairing Foot Care, ölü hücrelerin giderir ve hücre yenilenmesini sağlayarak, beslemenize yardımcı olur.

  Mavala Yatıştırıcı Ayak Banyosu Tuzu

  Yorgun ayaklar için oldukça ideal olan bu ürün, ayaklarınızı rahatlatır ve yatıştırır. Yatıştırıcı ayak banyosu tuzu, hoş kokuya sahiptir ve şişmiş ayaklara hafiflik etkisi sağlar.

  Mavala Serinletici Ayak Pudrası

  Deo-Aktif madde içeren bu pudra, ayaklarda oluşan kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Hızla ayaklara nüfuz eder ve etkisini uzun süre korur. Böylelikle ayaklarınızda canlılık, serinlik hissi sağlar.

  Mavala Smoothing Scrub Cream - Ayak Peelingi

  Smoothing Scrub, ayak cildinizi yumuşak ve esnek görünüme kavuşturur. Bunun yanı sıra doğal arındırıcı pudra içeriğiyle ayaklarınızı ölü hücrelerden arındırır. Hoş kokuya sahiptir.

  Sizde ayaklarınızı daha bakımlı ve güzel hale getirmek için Mavala ayak krem çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.