sadsad x
asdasd

Lierac Premium - Olgun Cilt Anti Age Seri

7 ürün

  Kimsenin geçmesini engelleyemediği zaman kişinin yüzünde, ellerinde ve ruhunda yıpratıcı etkiler bırakır. Psikolojik olarak mutlu yaşayıp kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Zamanın yüz ve ciltteki etkilerini ise Lierac anti aging ürünler  - yaşlanma karşıtı bakım ile yavaşlatabilirsiniz.

  Lierac Anti Aging Ürünler

  Yaşlanma Karşıtı Bakımın Önemi Nedir?

  Herkes genç kalmak, herkes genç görünmek ister. Sağlıklı beslenerek, hareketli bir hayat yaşayarak, mutlu olarak kendinizi her zaman genç ve dinç hissedebilirsiniz. Ama genç görünmek için farklı bir uğraşı alışkanlık haline getirmelisiniz. Anti aging – yaşlanma karşıtı bakım denilen bu alışkanlık size özellikle ilerleyen yaşlarınızda iyi gelecek.

  Yaklaşık otuzlu yılların başında cildin kendini yenileme özelliği azalmaya başlar, nem dengesi bozulur. Güneş altında fazla kalanlarda, açık havada çalışanlarda bu süreç daha da hızlanır. Yaşlanma karşıtı bakım cildin bu yıpranmalarını onarıcı, hücre yenileyici, cildi sürekli nemlendiren ve besleyen bakım ürünlerini kapsar. Yaşlanma en çok göz çevresinde, dudak kenarlarında oluşan çizgilerde, boyunda ve ellerde hissedilir, ilk etkiler önce buralarda görülür. (Bir sabah aynaya bakınca fark edilen saçtaki beyazlanma da konuya dahildir.) O zaman yaşlanma karşıtı bakımın vücudun bu bölgelerini hedeflemesi normaldir yani anti aging ürünler aslında cilt bakım ürünleridir. Lierac yaşlanma karşıtı bakım ürünleri de bahsedilen bütün bu hususları kapsayan yapıdadır.

  Lierac Anti Aging Ürün Serileri

  Genel bir listeleme yapılacak olduğunda bu alt kategori içine;

  • Serumlar ve vitaminli serumları,
  • Bakım yağlarını,
  • Yeniden şekillendiricileri,
  • Kırışıklık kremlerini,
  • Vitaminli kremleri,
  • Hormonal yaşlanma kremlerini,
  • Yaşlanma karşıtı maskeleri,
  • Yüz formunu tazeleyen maskeleri,
  • Düzenleyici jelleri,
  • Anti aging içinde zamanlama açısından önemli olan gece bakım kremlerini ve
  • Bu ürünlerin ikili veya üçlü olarak kullanıma sunulmuş paketlerini (kitlerini) bulacaksınız. Hepsi orijinal ürün olarak Lierac markası güvencesinde, hatta aynı gün kargo kolaylığıyla kapınıza kadar teslim edilebilir.

  Kullanıcıların merak ettiği bir diğer husus olan Lierac ürün içerikleri ve işlevlerini daha yakından tanıyabiliriz.

  Lierac Yeniden Şekillendiren Gece ve Gündüz Kremi

  Açıklaması dikkat çekici olan Lierac rich reshaping day and night cream zenginleştirilmiş formüllü ve günün her saati kullanılabilen, kuru ve çok kuru ciltler için üretilmiş bakım kremidir. (Sözün burasında cilt tipine uygun ürün seçmenin önemini hatırlıyoruz, örneğin bu krem yağlı veya karma cilt tiplerinde çalışmayacaktır.) Derin kırışıklıklara etki eden krem şia ve kakao çekirdeği yağı içermektedir. Yüz ovalinizin düzenli kullanım sonucunda yeniden şekillendiğini ve sarkmaların yavaş yavaş toplandığını göreceksiniz. Kuru ciltlere önerildiği için nemlendirme özelliği de yoğundur. Lierac şekillendirici krem gece veya gündüz kullanımına uygundur fakat ürün serileri içinde bahsi geçen Liftissime Intensive Re – lifting serumdan sonra sürülmesi en iyi sonucu verecektir.

  Lierac Yaşlanma Karşıtı İpeksi Krem

  Seçkin eczanelerde satılan bu kremi elinize ilk aldığınızda size ipeğe dokunuş hissi verecek. 50 miligramlık bu ipeksi his Lierac normal ve karma ciltler için global yaşlanma karşıtı gündüz ve gece kremi olarak yaratılmıştır. Cilt dokusunu sürekli düzelten bu krem siyah orkide, siyah gül ve siyah gelincik gibi çok özel çiçeklerin özleriyle desteklenmiştir. İpeksi hissi çiçeklerden başka ne verebilir? Fakat bu şairene açıklamaların yanında ürünün markaya özel hibridizasyon (birbirini bütünleyen moleküllerin birleşmesi - melezleme) çalışmaları ile üretildiğini, bilimsel araştırmaların markanın üretim prensibi olduğunu unutmayarak, belirtmek gerekiyor.

  Lierac Esneklik ve Işıltı Veren Kırışıklık Kremi

  Çok daha sağlıklı ciltler için yaşlanma karşıtı bakım ürünleri içinde ayrı bir yeri olan bu krem Lierac Magnificence Red Cream olarak firma koleksiyonlarında yerini aldı. Cilt dokusunu düzenleyici bakım kremi olarak kırışıklık görünümünü, esneklik ve ışıltı kayıplarını önlemeye yönelik yoğun bir içeriği vardır. Cilt tonuna parlaklık kazandıracak renk pigmentleri bu muhteviyata eklenmiştir, bu yüzden Lierac kırmızı krem olarak da isimlendirebilirsiniz. Bütün cilt tipleri için uygundur. Makyaj öncesi için kullanılacak bir bazdır.

  Lierac Premium Supreme Mask

  Yaşlanma karşıtı bakım için yüz maskeleri de vardır. Ölü hücreleri, siyah noktaları temizleyen, onu pürüzsüzleştiren ve cilde ihtiyaç duyduğu nemi sürekli sağlayan bu ürün tüm cilt tipleri için uygundur. İçeriğinde renk verici mikro kristaller vardır ve bu özellik kremin sürüldüğü anda cildin ışıldamasını sağlamaktadır. Bu ürün günlük kullanıma uygun değildir. Lierac yaşlanma karşıtı maske – Premium Supreme Mask en fazla haftada iki defa kalın bir tabaka halinde yüze sürülerek ama göz ve dudak çevresi açıkta bırakılarak sürülür. 10 dakika beklenir, sonrasında bir parça pamuk yardımıyla cilt temizlenir. Kreminiz 75 miligram ambalajlardadır.

  Lierac Pürüzsüzleştirici Gece Bakım Kremi

  Lierac ürünleri içinde yer alan bu ürün markanın çok yönlü, kompleks bileşiklerine bir başka örnektir. Tüm cilt tipleri için üretilen pürüzsüzleştirici krem aynı zamanda detoks etkilidir. (Vücudun zararlı toksinlerden kurtulması demek olan detoks insanın aklına beslenme alışkanlıklarını ya da estetik ameliyatları falan getirmektedir ama gece boyunca cildi toksinlerinden arındıran söğüt özü de cilt üzerinde bu etkiyi yapmakta ve Lierac dermatoloji laboratuvarı uzmanları da bunu zaten bilmektedir.) Kremin içinde yer alan diğer bitkisel özler cildin yeniden yapılanmasını sağlayacaktır. Krem çok hafif bir dokudadır, ama bir peeling maskesi kadar etkilidir. Fakat sonuçta maske değil, krem olduğu için her gece temizlenmiş cilde sürülebilir. 50 miligramlık yuvarlak kutulardadır.

  Lierac Yenileştirici ve Sıkılaştırıcı Serum

  Tanıtımında tüm cilt tipleri için uygun olan, tüm cilt tiplerinin dinamiğini yenileyen ve anında sıkılaştırıcı etki yapan ürün diyerek anlatılan Lierac yenileştirici ve sıkılaştırıcı serum 30 miligramlık şişelerdedir. Maun ağacı özütü, mor lale ektresi, bezelye peptidi içerikte dikkat çekmektedir. Hyaluronik asit olarak bilinen cildin temel maddelerinden biri Lierac yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin hepsinde olduğu gibi bu serum içinde de vardır. (Hyaluronik asit kendi ağırlığının yüzlerce katı su molekülünü kendine bağlayabilir. Bu yüzden cilt nemlendirmesinin vazgeçilmez organik bileşiğidir.) Sabah akşam kullanılabilir, düzenli kullandığınızda ve diğer bakım ürünleri ile desteklediğinizde daha ilk günlerden itibaren yüzünüzde göreceğiniz canlanma belirtileri moralinizi çok düzeltecek.

  Lierac Magnificence Serisi

  Bahsedilen bu ürün koleksiyonu içinde sık sık Magnificence adının geçtiğini görmekteyiz. Magnificence serisi Lierac markasının yaşlanma karşıtı bakım ürünleri grubudur. Firma bu konuda iddialıdır ve kullanıcılar da bu seriyi 40’lı yaşlarda zamanı durduran ürünler olarak tanımlamaktadırlar. Yani çocuk parklarında torunlarına göz kulak olan anneanneler ve babaanneler bu serinin yardımıyla rahatlıkla çocuğun annesi sayılabilirler. Bu seri içinde yer alan ve yukarıdaki satırlarda tanıtılmaya çalışılan ürünler uygulamadan sonra ışıltılı, makyajsız bile güzel görünen bir cilt, uygulamadan bir hafta sonra çok daha sıkı bir cilt ve uygulamadan bir ay sonra yüzde 40 oranında kırışıklıklarda azalma görülecek şekilde üretildiler. Bütün bunlardan sonra kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söyleyen kadınların oranı ise yüzde 91’leri buluyor ki bu da markanın müşteri memnuniyetinin bir ölçüsüdür. Hemen her Lierac Magnificence ürününde Japon gülü gibi egzotik ve hoş kokulu bitkiler de içeriklere eklenmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.