Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Lierac Premium - Olgun Cilt Anti Age Seri

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kargo Bedava
2.649,00 TL
1.456,96 TL
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Lierac Premium serisi Dermokozmetika’da!

Cilt her yaşta farklı problemlerle savaşır. Ergenlik döneminde akne, sivice, gözenek, yetkişkin döneminde leke ince çizgi, olgun cilt döneminde ise derin çizgi, kırışıklık ve elastikiyet kaybı yaşandığı gözlemlenmektedir. Her kişinin genetik ve cilt yapısı aynı olmadığı için yaşadığı problemlerde yaş aralıklarına göre farklılık göstermektedir. Fakat kaçınılmaz bir gerçek vardır ki cilt belli bir olgunluğa geldiğinde çizgiler derinleşmeye başlar, kırışıklıklar belirginleşir, özellikle gıdık denilen boyun altında elastikiyet başlar. Sizde cildinizdeki bu problemelrle savaşmak istiyorsanız katgorimiz üzerinden Lierac Premium ürünlerini inceleyebilir, genç ve sağlılı görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Olgun ciltler için özel olarak geliştirilmiş Lierac Premium serisi,

  • Tüm yaşlılık belirtileriyle savaşır.
  • Hücre yenilenmesini hızlandırır.
  • Cilde canlılık kazandırır.

Lierac Premium Serum

Hücre yenilenmesini hızlandıran Lierac Premium Serum, içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cilde dolgunluk kazandırır. Cilt yüzeyindeki ince çizgi ve kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm sağlar. Cildin nem seviyesini dengelerken doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Cilde kolay emilim sağlayan ince yapısı ile cildin en alt katmanına inerek onarım yapmaya başlar. Düzenli kullanımda gözle görülür sonuçlar sağlar.

Lierac Premium Cream

Cildine global bakım yapmak istiyenler burada mı? Lierac Premium Cream tam size göre! Olgun ciltler için bir üründe birden fazla etki sunan mucizevi ürün;

  • Derin Kırışıklık
  • Elastikiyet (sıkılık) Kaybı
  • Renk Eşitsizliği
  • Koyu Leke
  • Geniş Gözenek

Problemleriyle savaşmaktadır. Cildin ihtyiaç duyduğu tüm bakıma cevap veren Premium serisi kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Sizde cildinizde harikalar yaratmak istiyorsanız mutlaka deneyin deriz!

Lierac Premium Yeux

Göz çevresi derisi ince ve hassas yapıya sahiptir. Bu sebepe bir çok çevresel faktörden olumsuz etkilenir. Bu nedenle yaşlılık belirtilerinin ilk gözlemlendiği, deriye yerleştği yer göz çevresidir diyebiliriz. Lireac Premium göz çevresi bakım kremi, göz çevresinde derin çizgi, kırışıklık ve elastikiyet problemlerini gidermeye yardımcı olur.

Sizde Lierac göz çevresi bakım kremi, Premium Mask ve daha fazla ürün seçeneğini uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

 

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.