x
Markalar

Lierac, 1975 yılında Dr. Leon Cariel tarafından Fransa’da kurulmuştur. Lierac ürünlerinin doğal olmasına özellikle önem gösteren Dr. Leon Cariel, cilt sorunlarına çözüm üretmeyi, cildin denge seviyesini korumaya ve hamilelikte oluşan cilt problemlerine karşı Lierac koruyucu ve onarıcı bakım ürünleri geliştirerek kaliteli ürünler ortaya koymuştur. 35 yıldır kadınlar için ürünler geliştiren Lierac, sadece belli bir kitleye hitap etmemektedir.Her kadın için mükemmel sonuçlar almak adına ürünlerini geliştirmeye ve büyütmeye devam etmektedir.

Bayanların kâbusu haline gelen yaşlanma belirtileri; kırışıklıklar, kaz ayakları, gözaltı torbaları ve akne, leke izleri oluşumunu önlemek adına birçok ürünüyle kullananlar tarafından en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Lierac ürünleri bayanların hamilelik dönemlerinde de yanında var olmaktadır. Hamile bayanların en fazla sorun yaşadığı bacak ve karın çevresinde oluşan çatlaklardır. Çatlak öncesi ve çatlak sonrası bakım ürünleri ile kısa zamanda etkili sonuçlar koyarak Lierac çatlak kremi ile soruna çözüm sağlamaktadır.

Cildin kusursuz ve pürüzsüz görünmesini amaçlayan Lierac ürünleri, kozmetik sektörüne damga vuran ürünler geliştirerek geniş bir kitleye ve müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Doğal içeriklere sahip ürünleri sayesinde cilt konusunda mükemmel sonuçlar ortaya koymuştur.
Yaşlanma karşıtı ürünleri ile kullananların gönlünü fetheden Lierac kozmetik ürünler %95 oranında bitkisel formülleri ile göz çevresi ve cilt bakımı konusunda yumuşak ve kusursuz bir görünüm sağlar. Lierac ürünleri yüz bakım, vücut bakım, göz çevresi bakımı, yüz güneş ürünleri, Lierac vücut ve çatlak ürünleri olarak kategorilere ayrılmaktadır.

Lierac Body Slim Global Slimming: Yeniden mükemmel bir görünüm sağlamak için geliştirilmiş ürün selülit gidermede 4 boyutlu bir etki sunar. Çukurlaşmış cilt görünümünü ortadan yok eder. Vücut hatlarının yeniden şekillenmesine yardım eder. Lierac kozmetik ürünler içeriğinde bulanan vitamin, asit ve mineraller sayesinde %10 oranında oksijen sağlar.

Hydragenist Extreme Moisturizing Rescue Balm nemlendirici etkisi ile onarıcı özelliğe sahiptir. Lierac ürünleri ince çizgilerin giderilmesinde, kırışıklıkların onarılmasında etkili olan bu balsam taze bir cilt görünümü elde etmeyi destekler.

Body Slim Express Body Contouring; Zencefil ekstresi içeriği ile cilt sıkılaştırmayı destekleyici selülit giderici serumdur. Hücre ve yağ yakımında etki gösteren bu ürün diyet uygulayan kişilerin daha iyi etki görmesini sağlar. Lierac kozmetik ürünler arasında yer alır.

Lierac Radiance Mask: Gelincik çiçeği ve portakal özüyle birleştirilmiş içeriğinde bulunan sarı kil ile cilt yüzeyinde sıkılaşma ve gerginleşme etkisi gösterir. Gün içerisinde yorulan bedenimizin belirtilerini gizlemede etkili olmuştur. Yüz ve göz çevresine uygulanan maske kuruması beklenilir ve makyaj yapılarak cildin pürüzsüz görünmesini sağlar.

Kadınların en çok şikâyet ettiği konulardan bir tanesi olan çatlaklar için geliştirilmiş Pyhtolastil Gel bitkisel içeriğe sahip yağsız jel kıvamındadır. Karın, kalça ve basen bölgelerinde kullanıma uygun bu jel çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Lierac Dıopticreme göz çevresindeki kırışıklıklar için üretilmiş erken yaşlanma karşıtı krem araştırmalar sonucunda fark edilir şekilde pürüzsüzlük sağlar.

Lierac

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.