x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Dermokozmetik marka 1975 yılında kurularak kadınların kişisel bakımında yaşadığı sorunları gidermek amacıyla birbirinden farklı ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Günümüzde kadınların en sık rahatsızlık duyduğu çatlak oluşumu üzerine formüller üreten Lierac markası, Lierac çatlak kremi ürünlerini kullanıcıların huzuruna sunmaktadır.

Lierac çatlak ürünleri doğal bir yapıya sahiptir. İçeriğinde bulunan doğal özler ve bileşenler deri üzerine nüfuz ederek kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Bacak, basen, göğüs bölgelerinde meydana gelen deri yırtılmalarının onarılmasına yardım eder. Gebelik sürecinde karın bölgesinin elastikliğini kaybetmesi sonucunda oluşan pembe çizgiler kötü bir görünüme neden olur. Bu nedenle aksatmadan ve düzenli bir biçimde vücut bakımını gerçekleştirmek gerekmektedir.

Kadınların yanı sıra erkeklerde de deri yırtılmaları yani çatlak oluşumları meydana gelmektedir. Özellikle spor ile uğraşan erkeklerin kaslarında çatlaklar kendini belli eder. Yaygın olmasa da erkekler tarafından da Lierac çatlakkremi ürünleri kullanılmaktadır. Kadınların düzensiz kilo alıp verme, hormonsal değişikleri sırasında meydana gelen bozukluklar deri yırtılmalarını destekleyen çevresel etkenler içerisindedir. Bu nedenle vücut bakımı ihmal edilmemelidir.

Lierac çatlakkremi kullanımı oldukça basit olan dermokozmetik üründür. Bitkisel içeriklerin birleştirilerek bir araya getirilmesi sonucunda benzersiz bir formül ortaya çıkmıştır. Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bakım ürünleri cilt konusunda harikalar yaratmaktadır. Uzmanlar ve dermatologlar tarafından incelenerek test edilmiştir. Sağladığı etkiler sonucunda her bireyin kullanımına uygun olduğu kanıtlanmıştır.

Lierac Çatlak Kremi Ürünleri

Lierac Phytolastil Jel Çatlak Oluşumunu Engelleyen Jel: Vücut üzerinde meydana deri yırtılmalarının önüne geçmek adına üretilmiştir. Çatlak oluşumuna neden olan birçok faktör bulunmaktadır. Lierac çatlak jeli, bu etkenlerden korumaya yardımcı olan formüle sahiptir. Bu nedenle düzenli olarak bakım yapıldığında yirmi sekiz gün içerisinde etkinliğini kanıtlamaktadır. Cildi nemlendirir yumuşak bir dokunuşa kavuşturur. Sıkılaştırıcı özelliği sayesinde bazı bölgelerin incelmesine yardım eder. Pürüzsüz bir görünüm verir.

Lierac Phytolastil Solute: Ergenlik döneminden itibaren başlayan çevresel etkenleri yapılandırmaya yardımcı olan bakım kremidir. Aslanpençesi, kırk kilit otu gibi bitki özlerinden meydana gelen formüle sahiptir. Sprey formuyla kullanımı oldukça rahattır. Etkinliğini sekiz hafta içerisinde göstermeye başlar. Problemli bölgelere masaj yaparak nazikçe uygulanır.

Lierac Çatlak Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.