sadsad x
asdasd

Incia Ev Temizlik Ürünleri

5 ürün

  Incia ev temizlik ürünleri Dermokozmetika’da!

  Günlük hayatımızda sıkça yer verdiğimiz cilt bakımı, makyaj, vücut bakımı vb. Gibi daha birçok bakım ürününü tercih ederken doğal veya organik içeriğe sahip olmasına özen gösteriyoruz. Fakat iş ev temizliğine gelince bu algıdan ister istemez uzaklaşıyoruz ve kimyasal oranı yüksek ürünlerle ev işlerimizi tamamlıyoruz. Tam da bu noktada Incia doğal içeriklere geliştirdiği ev temizlik ürünleriyle sizi ve ailenizin sağlığını korumayı hedefliyor. Doğal ev temizlik ürünleri içeriğinde doğal çamaşır sabunu, yüzey temizleyici, yer temizleyici ve bulaşık sabunu yer almaktadır. Sizde ürünleri kategorimizden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Incia Doğal Makinesi Sabunu

  Likit çamaşır sabunu formülündeki Hindistan cevizi yağından elde edilmiştir. Hindistan cevizi yağı doğanın en güçlü temizleyici sabunlarından biridir. Çamaşırlarınızı temizler, özel formülü bakterileri giderir.

  Likit çamaşır sabunu hangi çamaşırlar için kullanılır?

  • Pamuklu
  • Yünlü
  • Sentetik
  • İpek

  Kumaşlarında etkili bir temizlik sağlar. İçeriğinde sentetik boya, yapay parfüm, gibi zararlı kimyasallar yoktur. Kokusunu esansiyel bitki özlerinden, rengini ise bitkisel yağların doğal ranginden almaktadır.

  Incia Doğal Yer Temizleyici

  Doğal yağlardan elde edilen yüzey temizleyici yumuşak yapısı ile ahşap, fanyans, laminant gibi tüm yüzeyleri zarar vermeden nazikçe temizler. İçeriğindeki doğal mineraller, greyfurt ve portakal kabukları kirleri nazikçe arındırr.

  Sizde temizlik yaparken kendinizi ve ailenizi korumak istiyorsanız Incia doğal yer temizleyici, bulaşık sabunu, çamaşır sabunu ve daha bir çok ürün çeşidini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve hediye sen seç imkanıyla sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.