sadsad x
asdasd

Glo Minerals Temizleyici

2 ürün

  Glo Minerals Temizleyici Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Makyaj uygulamasından sonraki en önemli adım şüphesiz ki makyajı temizleme aşamasıdır. Makyaj yapan her kadın için cildinin sağlıklı ve parlak görünmesi oldukça önemlidir. Makyaj kalıntıları ve cildin gün içerisinde maruz kaldığı çevresel faktörler ciltte çeşitli problemlerin oluşmasına sebep olur. Bu nedenle makyaj uygulamasından sonra cildi düzenli olarak temizlemek gerekir. Bu anlamda yüz temizleyici ürünler uygulama kolaylığı sayesinde kurtarıcınız haline gelir! Sizde cildinizin sağlıklı ve parlak görünmesini istiyorsanız Glo Minerals makyaj temizleyici ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.  

  Cilt bakımında makyaj temizleyici seçerken cilt tipinizle uyumlu ürünler seçilmesi son derece önemlidir. Bu anlamda Glo Minerals her cilt tipine göre ayrı geliştirdiği temizleyici ürünleri bulunmaktadır. Başlıcalarına bakacak olursak;

  Glo Minerals GloEye Make Up Remover; göz çevresi makyaj temizleme için özel olarak geliştirilmiştir. En hassas göz çevresinin dahi kullanımına uygun olan GloEye make up remover göz makyaj temizleyicisi, göz makyajınızı iz bırakmadan nazikçe temizlemenize yardımcı olur.

  Glo Minerals Conditioning Milk Cleanser  Makyaj Temizleyici Süt; makyaj temizlemenizde nemlendirici etkiye sahip olan, karma ve normal cilt tipleriyle uyumlu Conditioning Milk Cleanser, süt içeriği ile cildinizin temizlemenize, nemlendirmenize ve yatıştırmanıza yardımcı olur.

  Glo Minerals Hydrating Gel Cleanser - Temizleyici Gel; jel forma sahip olan Hydrating Gel Cleanser  hafif köpüren yapısıyla cildinizin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Normalden kuruya dönük ciltlerin kullanımına uygundur.

  Glo Minerals Purifying Gel Cleanser ve Tonic; cildin doğal nem dengesini koruyarak arındırmaya yardımcı olur. Aynı zamada gözenekleri de derinlemesine temizler, cildi yatıştırır ve korur. Temizleyici kullandıktan sonra aynı serinin Glo Minerals Purifying Tonic arındırıcı tonik antibakteriyel özelliği ile cildi derinlemesine arındır.

  Sizde makyaj uygulamasından sonra cildinizi derinlemesine temizlemek ve canlı hale getirmek istiyorsanız Glo Minerals yüz temizleyici ürünleri ve diğer tüm çeşitleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.