Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Glo Minerals Kaş Kalemi

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Glo Minerals Kaş Kalemi Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Kaş yüzümüzdeki ifademizi net bir şekilde ortaya çıkarmamıza yardımcı olan ve anlam katan önemli unsurların başında gelir. Aynı zamanda makyajınızı da tamamlayan faktörler arasında yer alır.  Sizde makyaj yaparken kaşlarınızı belirginleştirmek ve yüzünüze anlam katmak istiyorsanız mineral içeriğe sahip olan Glo Minerals kaş kalemini ve renk seçeneklerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kaşlarınız seyrek, ince ve düzensiz şekle sahipse, makyaj uygulaması yaparken kaş ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kaş kalemi kullanarak kaşlarınızda var olan boşlukları doldurabilir, yüzünüzde ifadenizi belirgin hale getirebilirsiniz.

Glo Minerals GloPrecision Brow Pencil kaş kalemi

Kaş kalemi kaşınızdan yapısından kaynakları boşlukları doldurmak için kullanılan en temel makyaj ürünleri arasındadır. Kalem formu sayesinde pratik uygulama imkanı sağlar. Bu sebeple de sıklıkla tercih edilmektedir. GloPrecision kaş kalemi, içeriğinde bulunan antioksidanlar ve vitaminler ile kaşlarınızı beslemenize yardımcı olur. Aynı zamanda kalemin bir ucunda kaşlarınızı taramanız için bulunan kaş fırçası mevcuttur. Kaş kalemi seçerken en önemli adım, saç, ten ve kaş renginizle uyumlu bir kaş kalemi rengi tercih etmektir. Gün boyu kalıcı olan bu ürününü kaş renginize göre tercih edebileceğiniz birçok renk seçeneği de bulunmaktaır.

Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

 Kaş kalemi uygulamadan önce kaş fırçasıyla kaşlarınızı tarayın. Bu adım kaşlarınızda var olan boşlukları net bir şekilde görebilmenizi sağlar. Kaşınızın şeklini ve boşlukları belirledikten sonra uygulama yapacağınız yere kaş kaleminiz ile çizgi çizgi işaretler koyarak, boşluklarını doldurun. Daha sonra ise kaşlarınızı tekrar tarayarak kaş kaleminin kaşlarınızda homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı olursunuz. Böylece doğal kaş görünümüne kavuşmuş olursunuz.

 Sizde kaşlarınıza mineral içeriğe sahip Glo Minerals GloPrecision Brow Pencil kaş kalemi ile şekil vermek ve kaşlarınızı belirginleştirmek istiyorsanız tüm ürün çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.