sadsad x
asdasd

Glo Minerals Fondöten & Kapatıcı

11 ürün

  Glo Minerals Fondöten ve Kapatıcı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Her kadın makyajının pürüzsüz görünmesini ister. Bu sebeple de çeşitli makyaj malzemeleri kullanarak makyajının güzel görünmesini hedefler. Şüphesiz ki makyajın olmazsa olmazları arasında fondöten ve kapatıcı çeşitleri yer almaktadır. Fondöten ve kapatıcı, cilt kusurlarını gizler, ciltteki renk eşitsizliklerini giderir ve cildin tek ton görünmesine yardımcı olur. Sizde Glo Minerals markasının fondöten ve kapatıcı çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Ten makyajı ürünleri tercih ederken en önemli nokta cilt tipinizle uyumlu olan ürünü seçmektir. Bu noktada yağlı ciltler hariç diğer cilt tipleriyle uyumlu Glo Minerals markasının en çok tercih edilen Glo Minerals GloProtective Oil Free Liquid Foundation kullananlar tarafından sıkça tavsiye edilen fondöten ve kapatıcı ürünleri arasında yer alır. Likit yapıya sahip olan bu ürün, pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmenizi sağlar. O halde gelin birlikte bu ürünü inceleyelim.

  Glo Minerals GloProtective Oil Free Liquid Foundation

  İçerisinde bulunan A, C ve E vitaminleri ile cildinizi güçlendirirken, genç kalmasına destek olur. Aynı zamanda cildi dış etkenlere karşı korurken, cilt kusurlarınızı orta seviyede kapatma imkanı sağlar. İnce yapıya sahip bu ürün nemli bir bitiş ve saten, parlak görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Her ten rengine göre geliştirilmiş olan bir çok renk seçeneği mevcuttur.

  Fondöten Nasıl Sürülür?

  Ten makyaj ürünü uygularken bir sünger veya fırçadan destek alabilirsiniz. Kullandığınız üründen bir miktar fırçanıza veya süngere alarak yüzünüze tampon hareketlerle uygulayın. Böylece fondöteni yüzünüze eşit ve homojen bir şekilde yayılmasına yardımcı olursunuz.

  Sizde ten makyajınızı mineral içeriğe sahip olan Glo Minerals markasının fondöten çeşitleri ile tamamlamak istiyorsanız, tüm ürünlere Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.