sadsad x
asdasd

Glo Minerals Göz Altı Kapatıcı

5 ürün

  Glo Minerals Göz Altı Kapatıcı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Ten makyajının pürüzsüz görünmesini sağlayan önemli adımlardan biri göz altı kapatıcısının kullanılmasıdır. Göz çevresindeki yorgun görünümü, koyu halkaları ve göz altı morluklarını gizlerken aydınlık görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Göz altı hassas ve ince yapıya sahip olduğundan dolayı kapatıcı tercih ederken ürünlerin bu uygulama için özel geliştirilmiş olmasına özen gösterin. Bu noktada mineral içerikli ürünler geliştiren Glo Minerals markası göz altı kapatıcı çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Glo Minerals GloConcealer Under Eye - Göz Altı Kapatıcı;  göz altında koyu halkaları, göz altı torbalarını yüksek derece kapatan GloConcealer under eye cildinize uygun iki ayrı renk tonunu bir arada sunar. Böylece hem kapatıcılık sağlarken hem de göz çevrenizi aydınlatmanıza yardımcı olur.

  Glo Minerals GloCamouflage Oil Free Concealer - Lokal Kapatıcı; yağsız ve mineral içerikli bu kapatıcı, koyu lekeleri, akne, yara izlerini ve gözle görülür tüm kusurları kamufle etmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer sizde ten makyajınızda yüksek kapatıcı arayışındaysanız bu ürün tam da size göre diyebiliriz.

  Göz Altı Kapatıcı Nasıl Uygulanır?

  Göz altı kapatıcısı uygularken nemli bir süngerden veya concealer fırçalarından destek alabilirsiniz. İlk olarak kullanacağınız göz altı kapatıcınızdan bir miktar alarak göz altınıza noktalar halinde uygulayın. Daha sonra fırça ve sünger yardımıyla tampon hareketlerle nazikçe yayılmasını sağlayın. Yüzünü daha aydınlık göstermek için kapatıcınızı göz altınıza ters üçgen şeklinde uygulayabilirsiniz.

  Mineral içeriğe sahip kapatıcılık oranı yüksek olan Glo Minerals göz altı kapatıcısı kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra Glo Minerals fondöten, pudra, ruj ve bronzer uygulamaları için geliştirilmiş olan birçok ürünü de yelpazesinde barındırır.

  Sizde makyajınızı mineral içeriğe sahip Glo Minerals ürünleri ile tamamlamak ve doğallık katmak istiyorsanız, tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.