sadsad x
asdasd

Flormar Makyaj Fırçası

Makyajın güzel durması için kullanılan ürünler kadar makyaj fırçaları da son derece önem taşımaktadır. Çünkü makyaj fırçaları cilde uygulanan ürünlerin eşit ve homojen bir şekilde yayılmasını sağlar. Sizde makyajınızda profesyonel bir görünüme sahip olmak istiyorsanız kategorimiz üzerinden Flormar makyaj fırçası ve çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Trendi yakından takip eden Flormar’ın makyaj fırçalarıyla tanıştınız mı? Makyaj uygulamasında ihtiyaç duyulan tüm fırça çeşitlerini ürün yelpazesinde bulunduran marka, farklı tasarıma sahip fırçalarıyla tüketicilerin kalbini kazanmayı başarmıştır. Tasarımı kadar kullanımı da güzel olan halk arasında kaşık fırça diye adlandıran oval fırçalar son zamanların en gözde ürünleri arasında yer almaktadır.

Oval makyaj fırçası, özel tasarımı sayesinde yüzün en küçük alanlarına dahi ulaşarak makyajınızın kusursuz görünmesini sağlar. Yumuşak kılları uygulama esnasında konforlu bir kullanım sunar. Bu seri içeriğinde fondöten fırçası, kapatıcı fırçası, çok amaçlı kullanıma uygun 4’ın 1 makyaj fırçası bulunmaktadır.

Kabul edilmeli ki tek bir makyaj fırçasıyla tüm makyajı tamamlamak mümkün olmuyor. Fakat Flormar fırça seti ile tek bir ürünle makyajınızı kusursuzca tamamlayabilirsiniz. Beş farklı fırçadan oluşan set içeriğinde pudra fırçası, allık fırçası, kapatıcı fırçası, göz farı aplikatörü ve kaş, kirpik fırçası bulunmaktadır. Yüz ve göz makyajınızı tamamlayacağınız bu fırça setine ve daha fazla ürün seçeneğine uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla  Dermokozmetika’dan sahip olabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken hediyenizi seçmeyi unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.