sadsad x
asdasd

Eyüp Sabri Tuncer

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
174 ürün

 Eyüp Sabri Tuncer 1923 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Tüm ürünlerinin ana maddesi doğal içeriklerden oluşmaktadır. Zaman içerisinde geliştirdiği koku çeşitleri sayesinde Türkiye’nin sıklıkla tercih edilen koku markalarından biri haline gelmiştir.

Eyüp Sabri Tuncer Ürünleri ve Fiyatları

Eyüp Sabri Tuncer doğal içerikli ürünleri ile ön plana çıkarak, birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Özellikle geliştirdikleri limon kokusu formülü ile Türkiye’deki ilk kolonya markalarından biri olmuştur. Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitlerinden limon, beyaz çay, bodrum mandalinası ve ayvalık zeytin çiçeği gibi koku çeşitliliğine sahiptir. Tüm bu koku ürünleri özlerini bitki özlerinden harmanlayarak hazırlanmaktadır. Günlük yaşantıda tercih edebileceğiniz ambalaj tasarımına sahiptir. Tüm kolonya çeşitleri cildi ferahlatırken canlılık hissi de kazanmanıza yardımcı olur.

Kolonya çeşitlerinin yanı sıra Eyüp Sabri Tuncer şampuan, Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, Eyüp Sabri Tuncer sıvı sabun gibi tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerini yelpazesinde barındırmaktadır.

Tüm Eyüp Sabri Tuncer ürün çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.