sadsad x
asdasd

Esthederm Yüz ve Makyaj Temizleme

9 ürün

  Esthederm makyaj ve cilt temizleme ürünleri Dermokozmetika’da!

  Cilt bakımının ilk ve en önemli adımının temizleyici olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmak için günlük bakım rutininde cildin iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Temizleyici ürün seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin cilt tipidir. Kişi cilt tipine diğer adıyla yapısına uygun ürünler tercih etmelidir.

  • Kuru cilde sahip kişiler, ciltlerini krem veya süt yapıda ürünlerle temizleyebilir.
  • Yağlı cilde sahip kişiler, arındırıcı özellikli temizleyici jel kullanmalıdır.
  • Karma ve normal ciltler ise köpük vey jel yapıda ürünler tercih edebilir.

  Cilt tipine göre ürün tercih ettikten sonra şimdi temizleyicilerin cilde nasıl uygulanması gerektiğine bakabiliriz. 

  Özellikle kadınlar günlük hayatında makyaj yapıyorsa ilk adım olarak makyaj temizleyici ile ciltlerini arındırmaları gerekir. Sonrasında cilt tipine uygun seçtiği temizleyici jel, köpük veya krem ürününü uygulayabilir. Temizleyici de ikinci adım tonik uygulamasıdır. Tonik ciltte asansör görevi görerek üzerine uygulanacak nemlendirici, serum gibi ürünlerin en alt katmana inerek onarım yapmaya ordan başlamasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra cilt gözeneklerini sıkılaştırarak daha bakımlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

  Esthederm her ciltle uyumlu makyaj ve cilt temizleyicileri sevenleriyle buluşturmaktadır. Cildi temizlerken doğal nem seviyesini dengeleyen Esthederm temizleyici ürünler kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Sizde Esthederm gözenek temizleyici, makyaj temizleme sütü, tonik ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokomzetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.