sadsad x
asdasd

Essence Rimel - Maskara

31 ürün

  Essence Maskaraları ile Bakışlarınız Anlam Kazansın

  İnsanları birbirine yakınlaştıran ilk adım bakışlardır. Bakışlar bizim kim olduğumuz hakkında veya ne hissettiğimiz hakkındaki ilk izlenimi ortaya koyarlar. Makyajda göz makyajı oldukça önemlidir. Gözlerimize anlam katan kirpikler için geliştirilmiş Essence maskara ile bakışlarınızın anlamlı ve çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Sizde makyajınızı tamamlamak ve bakışlarınıza anlam kazandırmak istiyorsanız kategorimiz üzerinden Essence rimel çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

  Maskaranın Etkisi Nasıl Arttırılır?

  Her maskara kirpiğin daha dolgun ve kıvrık görünmesini vaat eder. Fakat kirpik yapısı da kişiden kişiye farklılık gösterir. Kirpiklerinizin daha gür ve uzun olmasını istiyorsanız mutlaka maskara bazı kullanmalısınız. Essence maskara bazı kirpikleri besleyerek daha uzun ve dolgun görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra maskaranın etkisini arttırarak daha uzun süre hacmini korumasına yardımcı olur.

  İyi bir maskaradan neler bekleriz;

  • Kirpikte topaklanma yapmamasını
  • Kirpikten kolay çıkmasını,
  • Gün içinde gözaltına akma yapmamasını,
  • Kirpiklere zarar vermemesini,
  • Gözde herhangi bir alerji ve tahrişe yol açmamasını bekleriz.

  Kirpik Yapınızı Biliyor Musunuz?

  Kirpiklerimiz de saçlarımız gibi kişiye göre farklılık gösterir. Bazılarımızın kirpikleri düz, bazılarımızın kirpikleri seyrek, bazılarımızın da kirpikleri gür veya kıvrıktır. Düz kirpiklere sahipseniz, kıvırıcı etkili bir maskara seçmek en doğru tercih olabilir. Seyrek kirpikleriniz varsa tercihinizi dolgunluk veren bir maskaradan yana kullanabilirsiniz. Her kirpik yapısına özel olarak geliştirilmiş rimel çeşitleri ile göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

  Essence Maskara Çeşitleri

  Essence maskara çeşitleri içerisinde, Essence Pembe Maskara olarak anılan Essence I Love Crazy Hacim Maskara kısalı uzunlu fırça yapısı sayesinde en kısa kirpikleri dahi kavrayarak uzun ve dolgun görünmesini sağlar. Kremsi yapısı kirpiklere homojen bir görünüm kazandırır ve gün boyu akma dağılma yapmadan kalıcılığını korumayı destekler. Essence maskara kullananlar tarafından da oldukça tercih edilmektedir.

  Kirpiklerinde daha doğal bir görünüm sevenler için Essence şeffaf maskara, takma kirpik etkisi isteyenler için Essence Princess Maskara, kaş ve kirpikleriniz için pratik olarak kullanabileceğiniz Essece jel maskara ve daha fazla ürün seçeneklerine Dermokozmetika fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.