sadsad x
asdasd

Essence Kapatıcı ve Aydınlatıcı

25 ürün

  Makyajın kusursuz ve güzel görünmesini sağlayan en temel ürünlerden biri de kapatıcıdır. Gerek göz çevresindeki koyu halka ve morluklar, gerekse cilt yüzeyinde oluşan sivilce, leke, kızarıklık gibi problemler cildin pürüzsüz görünmesini engelleyebilir. Her ne kadar cilt bakım ürünleri ile bu problemler giderilse de anlık etki için kapatıcı uygulanmaya ihtiyaç duyulur. Sizde Essence kapatıcı ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Essence Stay All Day 16h

  Göz çevresi için özel olarak geliştirilmiş bu ürün beyazlatıcı pigmentleri sayesinde aydınlık bir görünüm kazandırır. Göz çevresindeki morluk ve koyu halkaları gizleyerek cilde homojen bir görünüm sağlar. Kremsi yumuşak yapısı gözaltına kolay uygulanır. 16 saat dayanıklı özelliği ile gün boyu kalıcılığını korur.

  Camouflage kapatıcı

  Göz çevresi ve lokal bölgeler için özel olarak geliştirilmiş kapatıcıdır. Göz altındaki koyu halka ve morluk görünümünü gidermeye yardımcı olur. Essence Camouflage yüksek kapatıcı özelliği sayesinde dövmeleri dahi geçici süreliğine kapatır ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Su geçirmeyen matlaştırıcı özelliği sayesinde kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  Coverstick

  Essence Stick kapatıcı, koyu halka, morluk, sivilce ve kızarıklık gibi cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki Allantoin sayesinde cildi sakinleştirir ve nem seviyesini dengeler. Stick formu pratik bir uygulama sağlar.

  Sizde Essence kapatıcı çeşitlerini ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.