sadsad x
asdasd

Aydınlatıcı ve Kapatıcılar

115 ürün

Dünyaca ünlü markaların aydınlatıcı ve kapatıcı çeşitleri Dermokozmetika’da!

Ten makyajının olmazsa olmazları arasında yer alan kapatıcı birden fazla kullanım alanı ile pratik uygulama sağlar. Kapatıcı uygulamaya en ihtiyaç duyulan bölge ise göz çevresidir. Göz çevresinde genetik faktörler, uykusuzluk, yorgunluk, bilgisayara uzun süre bakmak gibi birçok faktör yüzünden koyu halkalar oluşmaya başlar. Daha pürüzsüz ve aydınlık görünmesi için göz altı kapatıcı uygulanır.

Yüzün diğer bölgelerine göre göz çevresi derisi daha ince ve hassastır. Bu sebeple yüze uygulanan ürünlerle göz çevresine uygulanan ürünler birbirinden ayrılmaktadır. Göz çevresi kapatıcıları bu formda geliştirilmektedir. Göz çevresindeki şişlik, morluk ve koyu halkaları gizleyerek, göz çevresinin daha canlı görünmesini sağlar. Bazı kapatıcılar da ise aydınlatıcı etkisi bulunmaktadır. Özellikle leke, renk eşitsizliği ve koyu halka problemi yaşayan kişiler kapatıcı ve aydınlatıcı özellikte bir ürün tercih etmelidir.

Her kadın cildine fondöten veya pudra sürmeyi sevmeyebilir. Bu anlamda kızarıklık, leke ve sivilce gibi cilt problemlerini lokal olarak gizlemek için kapatıcılar sıklıkla tercih edilmektedir. Kapatıcıyı dilerseniz göz altınıza uygulayabilir, dilerseniz de lokal olarak cilt kusurlarınızı gizleyebilirsiniz.

Son yılların trend ürünleri arasında yer alan aydınlatıcılar ise özellikle kontür uygulamalarında severek kullanılmaktadır. Kendi arasında çeşitliliğe ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Likit Aydınlatıcı
  • Stick Aydnlatıcı
  • Toz Aydınlatıcı

Aydınlatıcı yüzün hangi bölgelerine uygulanır? Soruna karşılık olarak yüzün öne çıkarmak istenilen bölgelerine uygulanmalıdır diyebiliriz. Örneğin; elmacık kemiğinin üstü, göz pınarları, burun üstü dudak üstü ve çevresi gibi bölgelere uygulama yapılmalıdır.

Sizde Loreal, Maybelline, Flormar , Essence Jane Iredale ve daha fazla markanın en iyi kapatıcı ve aydınlatıcı çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.