sadsad x
asdasd

Dermalogica Vücut Bakımı

3 ürün

  Her insan günlük hayatında belirli bölgelerine temizlik yapar. Bu bölgelerin tüm temizleme işlemine vücut bakımı denir. Sağlıklı, hoş ve güzel görünmek adına yapılan bakımlar daha genç ve alımlı görünmeye yardımcı olmaktadır. Günümüzde kozmetik ürünlerin kullanımı cilt bakımı olarak geçmektedir. Cilt bakımının yanı sıra bacak, kol, el, boyun, ayak ve tırnak gibi bölgelerinin bakımı da büyük önem taşımaktadır. Dermalogica bakım ürünleri sayesinde bu yöntemler daha kolay bir hale gelmektedir. 

   Dermalogica Vücut Bakım Ürünleri

  Vücut bakımı yapmak her kadının kendi imkânlarıyla uygulayabildiği basit bir yöntemdir. Dermokozmetik markalar arasında yer alan Dermalogica, vücut bakımında geliştirdiği doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde kolay ve pratik bir şekilde bakım yapmayı sağlamaktadır. Vücut bakımı yaparken cildin nem seviyesini yükseltmeye, tüm vücudu derinlemesine temizlemeye,  güçlendirmeye ve korucu kalkan oluşturmaya yarayan ürün yelpazesi ile insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

  Dermalogica vücut bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biri cilt tipine uygun ürün seçimi yapmaktır. Her ürün farklı cilt tiplerinin sorunlarını gidermeye yardımcı olmaktadır. Bu nedenle dermatologların tavsiye ettiği ürünleri kullanmak hem cildiniz hem de sağlığınız adına verilecek en doğru karardır.  Dermalogica bakımı ürünleri dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş ve araştırmalardan geçerli onayı almış dermokozmetik markasıdır. Dermalogica ürünleri kullanan kadın ve erkeklerin sıklıkla tercih ettiği Dermalogica vücut bakımı, cilt sağlığında yardımcı olmaya devam etmektedir.

  Vücut Nemlendiricisi, losyon formuna sahip cilt bakım ürünü tüm vücuda uygulanan besleyici ve nemlendirici bakım kremidir. Hassas, kuru, karma ciltler için kullanıma uygun olan Dermalogica Ultra Rich Body Cream içeriğinde bulanan bileşenler sayesinde çevresel faktörlere karşı güvenli bir koruma sağlar. Ağır ve yağlı bir yapıda olmayan Dermalogica vücut bakımı yapılırken büyük kolaylık sağlamaktadır. Mevsim ve çevre değişikliklerinden meydana gelen hormonsal bozuklukları engellemeye yardımcı olan Dermalogica Ultra Rich Body Cream kullananların büyük bir memnuniyetini kazanmıştır.

  Vücut Yağı, vücut bakımı yapılırken cildin derin bir rahatlık hissi uyandıran etkili bir dermokozmetik üründür. Hassas ve karma tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Dermalogica Stress Relief Treatment Oil çevresel etkilerin yol açtığı gerginliği ve stresi yok etmeye yardımcı olmaktadır. Masaj ve banyo esnasında uygulanan Dermalogica Stress Relief Treatment Oil cildi besleyen ve onaran bir vücut yağıdır. Yetişkinlerin kullandığı vücut yağı yüz çevresinde kullanıma uygundur. İçeriğinde bulunan ylang ylang özleri vücuda uzun süre rahatlık sağlar. Suni koku ve renklendirici içermez. Paraben bulundurmaz. Anti alerjiktir.

  Body Hydrating Cream, banyo veya duş sonrasında tüm vücuda uygulanan nemlendirici bakım kremidir. Dermalogica, İçeriğinde bulunan hidroksi asitler ve bitki özlerinin arındırılmış esansları sayesinde hazırlanmış Body Hydrating Cream ile cildi derinlemesine nemlendirir. Uzun süre yapılan Dermalogica vücut ürünleri tüm cildi nazikçe yumuşatır ve güçlendirir.  

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.