sadsad x
asdasd

Darphin Intral - Hassas Cilt Serisi

10 ürün

  Darphin Intral serisi hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Yatıştırıcı etkiye sahip bu seri cildi nemlendirerek hassasiyet ve kızarıklığı gidermeyi hedefler. Seri içeriğinde temizleyici, serum,  nemlendirici ve güneş kremi yer almaktadır. Eğer sizde hassas bir yapıya sahipseniz Darphin Intral ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınıza yönelik ürünlere sahip olabilirsiniz.

  Darphin Intral Air Mousse Cleanser

  Hassas ciltler nemsizliğe çok yatkın ve kolayca kızarıp kuruyan bir cilt yapısına sahiptir. Bu yüzden temizleyici olarak kullandıkları ürünün içeriğinde cildi kurutmadan temizleyen yatıştırıcı bileşenlerin olması büyük önem taşır. Darphin Intral köpük temizleyici, cildi arındırırken doğal nem seviyesini dengeler. Hassasiyeti ve kızarıklığı yatıştıran bu ürün günlük kullanım için oldukça idealdir.

  Darphin Redness Relief Serum

  Hassas ciltlerdeki kızarıklık ve tahrişi onarmayı hedefleyen bu serum,  içeriğinde bulunan güçlü doğal bitki özleriyle yatıştırıcı ve yapılandırıcı bir özelliğe sahiptir. Düzenli kullanımda cildin rahatlamasını, kızarıkların yatışmasını sağlar. Darphin Intral Serumu isterseniz tek başına isterseniz de bakım ürünlerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

  Darphin Intral Güneş Koruyucu

  Hassas ciltlerin yaz kış güneş koruyucu kullanması çok önemlidir. Güneşin zararlı ışınları ciltte var olan hassasiyet ve kızarıklığı artırarak cilt hasarlarına sebep olabilir. Bu sebeple özellikle hassas ciltlerin güneş koruyucu kullanımı oldukça önemlidir. Darphin Intral güneş koruyucu, ince yapısı ve yüksek koruma faktörü ile cildi güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı korur. İçeriğindeki yatıştırıcı bitki özleri sayesinde ciltteki kızarıklıkları giderir. Darphin kullanıcıları tarafından favori ürünler listesinde yerini alan Darphin Intral güneş kremi, ciltte bıraktığı sağlıklı ışıltı ile günlük bakımınızın tamamlayıcı ürünleri arasında yer alabilir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.