sadsad x
asdasd

Caudalie Divine Oil - Çok Amaçlı Kuru Yağ

2 ürün

  Caudalie Çok Amaçlı Kuru Yağ ile Bakımınızı Tamamlayın!

  Yüz, saç ve vücut kullanımına uygun olarak geliştirilmiş Caudalie kuru yağ nemlendirici ve besleyici etki sunmaktadır. Formülündeki gül, beyaz misk, vanilya, karabiber, sedir gibi odunsu ve çiçeksi notalarıyla hoş bir koku sağlar.

  İçeriğindeki Hindistan cevizi yağı, üzüm çekirdeği yağı ve she yağı sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Yağlı bir his bırakmayan ve cilde kolay emilim sağlayan özelliği ile Caudalie Divine Oil kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Caudalie Divine Oil Faydaları

  • Yüz, vücut ve saç için kullanılır özelliği pratik uygulama sağlar.
  • Bitkisel içerikleri cildi nemlendirir ve besler.
  • Saçlara yumuşaklık ve doğal parlaklık kazandırır.
  • Hoş kokusu ile parfüm etkisi sağlar.
  • Yaz, kış kullanıma uygundur.

  Caudalie Divine Oil Nasıl Kullanılır?

  Kullanım alanı oldukça geniş olan Caudalie Divine Oil uygulamak istediğiniz bölgeye göre kullanım talimatı değişiklik gösterebilir. Hangi alanlara nasıl uygulandığını birlikte inceleyelim.

  Caudalie Kuru Yağ Yüz için Kullanımı

  Uygulama yapmadan önce cildinizin temiz olmasına dikkat ediniz. 1-2 damlayı parmak uçlarınızda ısıtarak yoğunluğunu azaltın. Sonrasında yüzün iç kısmından dışına doğru hafif masaj hareketleriyle uygulayın.Kuru veya çok kuru bir cilde sahipseniz sabah akşam olmak üzere günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

  Caudalie Kuru Yağ Vücut için Kullanımı

  Duştan sonra kuru ve temiz vücuda ayak bileklerinizden başlayarak dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Yaz aylarında güneş sonrası vücudunuzu nemlendirmek, kol ve bacaklarınıza doğal bir parlaklık kazandırmak içinde tercih edebilirsiniz.

  Caudalie Kuru Yağ Saç için Kullanımı

  Saçlarınız boya, röfle veya ısı ile şekillendiricilere çok fazla maruz kalıyorsa zamanla canlılığını ve parlaklığını kaybeder. Caudalie çok amaçlı kuru yağ yoğun nemlendirme özelliği ile saçlara anlık parlaklık ve canlılık kazandırır. Saçların yumuşak ve güzel kokmasını sağlar. Eğer saçlarınızın yapısı çok kuru ise haftada 1 defa maske olarak da uygulayabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.