sadsad x
asdasd

Burts Bees Skin Nourishment - Cilt Bakım

Burts Bees Skin Nourishment - Cilt Bakım Ürünleri Dermokozmetika’da!

Sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak için öncelikle cilt temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Cilt temizliğinin yanında cildi nemlendirmek de önemli adımlar arasında yer alır. Yaşın ilerlemesi, sağlıksız beslenme, stres ve yaşam tarzındaki farklılıklar kişilerde cilt problemlerinin oluşmasına sebep olur. Ciltte oluşan problemleri en aza indirgemek için cilt bakım rutini yapılması gerekir. Sizde cilt tipinize uygun olan Burt’s Bees Cilt bakım kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Burts Bees Skin Nourishment serisi özel arı sütüyle hazırlanmıştır. Gündüz, gece, göz çevresi kremi ve yüz temizleme köpüğü bulunmaktadır. O halde gelin birlikte inceleyelim.

Burt's Bees Skin Nourishment Night Cream -Gece Bakım Kremi

Cilt bakımında ihtiyaçlar arasında yer alan biri de kremlerdir. Özellikle gün boyunca birçok faktöre maruz kalan cilde gece kremi kullanarak, rahatlatır, yatıştırır genç ve dinamik kalmasını sağlarsınız. Yaşlanma karşıtı olarak geliştiren Burt's Bees Skin Nourishment Night Cream arı sütü içeriğiyle cildi nemlendirir, formülündeki cadı fındığı ve ayçiçeği tohumu yağı ile cildin doğal yapısını korumanıza yardımcı olur.

Burt's Bees Skin Nourishment Day Lotion SPF15 - Gündüz Kremi

Yaşlanma karşıtı olan bu ürün gündüz kullanımınız için uygun olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde SPF15 bulunduğu için güneş ışınlarına ve dış etkenlere karşı cildinize korur. Formülünde bulunan arı sütü ile cildinizi nemlendirmenize yardımcı olur. Losyon yapıya sahip olmasıyla pratik uygulamanızı imkan sağlar ve cilde kolayca emilir.

Burt’s Bees Skin Nourishment Eye Cream -Göz Çevresi Bakım Kremi

Ciltte en hassas olan nokta göz çevresidir. Göz çevresi hassas ve ince yapıya sahiptir. Bu sebeple kullanılacak bakım ürünlerinin göz çevresine uygun olarak geliştirilmiş olması gerekir. Yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kremi olan Burt’s Bees Skin Nourishment Eye Cream, içeriğinde bulunan C,D,E vitaminleri ile cildi nemlendirir.

Burt’s Bees Skin Nourishment Gentle Foaming Cleanser

Cilt bakımında cildi temizleme adımı oldukça önemlidir. Özellikle hassas ciltler için geliştirilen Burt’s Bees Skin Nourishment Gentle Foaming Cleanser cildi kirden, yağdan ve makyaj kalıntılarından temizler. İçeriğinde bulunan A,B,C,D ve E vitaminleri ile cildinizi nemlendirir ve beslemesine yardımcı olur.

Sizde cilt bakımınızın ihtiyacınız olan tüm ürünleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.