x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Markalar

Burts Bees

Formüllerinde arı sütü kullanarak cilt bakımında ve vücut bakımında mükemmel sonuçlar yaratan bir dermokozmetik markasıdır. Doğal içeriklerle hazırlanmış ürünleri yüz ve dudak bakımında da etkinliğini ön plana çıkarmaktadır. Yetişkin ve gençlerin yanı sıra bebeklerinde kullanımına uygundur. Amerika Gıda ve İlaç İdaresi tarafından onaylanmış yapay renklendirici içermeyen ürünlere sahiptir.

Burts Bees Ürünleri’nin Kullanım Özellikleri

Doğal kişisel bakım ürünleri, balmumu, bitki özleri, yağlar ve arı sütü gibi minerallerle desteklenmiş bir içeriğe sahiptir. Besleyici özelliği sayesinde cilt üzerinde oluşan problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Cilt, vücut, el, ayak ve tırnak bakım ürünleriyle geniş ürün yelpazesine sahip dermokozmetik markadır. Aynı zamanda anti aging, göz çevresi ve leke giderme konusunda da başarılı bakım ürünlerine sahiptir. Dudak bakımı için geliştirilmiş ürünler dış etmenlerin neden olduğu kuruluk, çatlama gibi sorunları iyileştirmeye yardım eder. Bir yandan yumuşak bir dokunuş sağlar bir yandan pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Yüz bakımında yapılan işlemlerin bir tanesi toniklemedir. Cilt yüzeyinde meydana gelen kir ve yağ fazlalığının giderilmesine yardımcı olan tonik ürünleri gözenekleri sıkılaştırmada da harikalar yaratmaktadır. Cilde parlaklık ve ışıltı veren göz kremleri arı sütü bulunan formülü sayesinde göz çevresinin aydınlanmasına yardımcı olur. Arı sütü, son derece güçlü etkiye sahiptir ve sadece kraliçe arıların üretebildiği bir maddeden oluşmaktadır.  Burts Bees ürünleri cilt bariyerlerini güçlendirir ve derinlemesine temizlik yapar.

Burts Bees Ürünleri

Burts Bees Baby Bee Nourishing Lotion; vücut bakım ürünleri içerisinde yer alan losyon cilt bariyerlerine çabucak emilim sağlar. Etkinliğini yirmi dört saat boyunca sürdürmeye devam eder. Banyo veya duş esnasında uygulanan bakım ürünüdür. Formülünde vitaminler ve minerallerle zenginleştirilmiş içeriği süt tozu sayesinde yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Kuru ve tahriş olmuş ciltlerin sorunlarını gidermeye yardımcı olur. Uzmanlar ve dermatologlar tarafından yapılan klinik çalışmalarla cilt üzerinde ki etkinliği kanıtlanmıştır. Aynı zamanda pediatristler tarafından test edilerek bebeklerin kullanımına uygun olduğu anlaşılmıştır. Hipoalerjiktir. 

Nar Özlü Dudak Balmı; yenileyici özelliği sayesinde nemlendirme sağlayan doğal dudak bakım balmıdır. Formülünde nar özü içermektedir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Dudak üzerinde meydana gelen soyulmayı ve kuruluğu giderir. Besleyiciliği sayesinde sedef, egzama gibi problemlerinin tedavisinde kullanılır.

Burts Bees

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.