sadsad x
asdasd

Bronzlaştırıcılar - Autobronzant

72 ürün

Güneş altında belirli süre kalarak cildin renk değiştirme işlemine bronzer adı verilmektedir. Bronzer, bronzlaşmak anlamına gelmektedir. Çoğu insan yaz aylarında bronzlaşmaktan büyük bir keyif almaktadır.

Bronzlaştırıcı Vücuda Etkisi

Makyaj yaparken pek kullanılmasa makyaj rutini içerisinde yer alan bronzlaştırıcı bakım ürünleri kozmetik malzemeler arasında yer almaktadır. Yaz aylarında yeterince bronzlaşmamış ciltler veya bronz olmayı sevenler için üretilmiştir. Her mevsim kullanılabilen bu ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Vücutta oluşan yapay olsa da mükemmel bir görünüm sağlayan ürün çeşitlerindendir. Güneşin altında olmadan da tüm vücuda istenilen koyulukta kullanılması bir sakınca oluşturmaz. Ayrıca bronzlaştırıcı yağlarda kullanarak güneşin verdiği doğal rengi sevenler nemlendirici etkisi ile güneş yanıkları oluşmadan renk tonunu değiştirmektedir. Vücuda en sık kullanılan bronzlaştırıcı bakım ürünleri arasında havuç yağı veya kakao yağı içeren ürünler kullananların en sık tercih ettiklerindendir. Tene uygun olarak hazırlanmış bronzlaştırıcı ürünler cilde uygun şekilde tercih edilmektedir. Dermokozmetik markalarında içerisinde doğal özlerle birleştirilmiş bir formüle sahiptir. Bronzlaşmak cilde zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Bronzlaştırıcı yağlar, losyonlar ve spreyler az miktarda güneş koruyucu içermektedir. Genel olarak nemlendirme sağlayarak cildin bozulmasına izin vermez. Alerjik durumların oluşmasına neden olmaz ve gün içerisinde istenilen sıklıkla kullanarak doğal veya yapay olarak mükemmel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen ürünler arasında kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Bronzlaştırıcı Ürünler

Esthederm Bronz Repair Extreme Sun, hem kırışıklıkların oluşmaması için hem de cildin istenilen renk tonuna kavuşmasını sağlayan bronzlaştırıcı bakım arasında yer almaktadır. Acısız ve cilt sorunu oluşmadan doğal bir şekilde bronzlaşmak isteyen kişilerin kullanması gerek ürün güneşe karşı etkili bir koruma sağlar. Güneş olmadan da cilt renginin değişmesine yardımcı olmaktadır. Tamamen doğal bakım yapar. Vücut bakımı üzerine destekleyici etkisi bulunan ekstra bronzluk sağlayan güneş koruyucu cildi besler ve onarır. Cildin rengini eşitlemeye yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerini önlemek için kullanılan eşsiz ürünlerdendir. Yüz ve vücut bölgesinde kullanılabilir. Islanma gibi durumlarda ürün etkisini kaybeder ve yeniden yenilenmesi gerekmektedir.

Bronzluk Sağlayan Bakım Kremi, her yaş ve her cinsiyetin rahatlıkla kullandığı ve güneşten yeteri miktarda koruma sağladığı bakım ürünleri arasındadır. Doğal bir yapıya sahip olan nemlendirici bakım kremi, Bioderma Photoderm serisi içerisinde insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Güneş olmayan bölgelerde dahi güneş etkisi yaratarak doğal  bronzluk sağlar. Cilde zarar vermez ve alerjik reaksiyonların oluşmasını önler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.