sadsad x
asdasd

Bioder Ağda Bandı

Bioder ağda bandı ve çeşitleri Dermokozmetika’da!

Kişisel bakımın en temel ürünlerinden biri olan ağda bantları istenmeyen tüyleri temizlemek için tasarlanmıştır. Sizde tüylerinizden kurtulmak temiz ve pürüzsüz bir tene sahip olmak için kategorimizden Bioderma Ağda bandı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Her cilt birbirinden farklıdır. Özellikle kişisel bakım temizliğinde hassas ciltler olduğundan daha fazla hassaslaşabilir. Bioder her cilt tipine uygun ağda bandı geliştirimiştir. Bu sayese kişisel bakımda hassasiyeti en aza indirger, kolay ve pratik uygulama sağlar. O halde Bioder ağda bandı çeşitlerinden bir kaçını inceleyelim.

Hassas Ciltler için Ağda Bandı

Mavi- yeşil yosun özlü ağda bandı hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Tüy azaltıcı özelliği sayesinde tüyleri inceltir ve daha geç çıkmasına yardımcı olur. Vücut için kullanıma uygundur.

Normal Ciltler için Ağda Bandı

Melisa özü ile geliştirilen Bioder ağda bandı tüyleri nazikçe temizler. Bir ağdadan çok daha fazlasını sunan bu ürün;

  • Tüyleri azaltır.
  • İnceltir.
  • Geçiktirir.

Kuru Ciltler için Ağda Bandı

Papatya özlü Bioder Sirli ağda bandı kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Vücut için kullanıma uygun bu ürün tek seferde istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. Geriye pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sağlar.

Ağda Bandı Nasıl Kullanılır?

  • Öncelikle ağda yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Ağda bantlarını elinizde ısıtarak yumuşamasını sağlayağınız. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ağdanın ısınması ve yumuşamasıdır.
  • Uygulama yapacağınız (kol, bacak) bölgeye ağda bandını yapıştırın tek seferde hızlıca çekin.
  • Uygulama tamamlandığında ağda yaptığınız bölgeyi temizleyin.
  • Sonrasında nemlendirici ve yatıştırıcı vücut losyonu sürmeyi unutmayın.

Sizde Bioder ağda bandı çeşitlerini ve daha fazla ürünü Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.