sadsad x
asdasd

Bioder

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
19 ürün

  Bioder hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği ürünleri ile dermokozmetik markaları arasında yer almaktadır. Kadınların en çok şikâyet ettiği tüylerden kurtarmaya ve zayıflatmaya yardımcı olan Bioder ürünleri cilt bakımı ve tüy azaltıcı etkisine sahiptir.

  Bioder laboratuvarlarında yapılan araştırmalar sonucunda cilt yüzeyinde var olan kılların anatomisini inceleyen uzmanlar yenilikçi formülleri ile değişik çözümler sunmaktadır. Ciltte bulunan istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için psikolojik ve fizyolojik rahatsızlık vermektedir. Bioder ürünleri bu konuda geliştirdikleri ürünler sayesinde pürüzsüz bir cilde kısa sürede kavuşturmayı hedeflemektedir.

  Bioder içeriğinde bulanan özler sayesinde ağda, ip, cımbız ve epilasyon gibi acı verici ve tahriş edici yöntemlerden kurtarmaya yönelik çalışmalar sunmaktadır. Turunç ve bitki özlerinden yardım alan Bioder markası alman dermatologlar tarafından yapılan testlerden başarı ile geçmiştir.

  Bioder ürünleri düzenli kullanım ile zaman içerisinde kullanılan bölgelerdeki kıl köklerini beslemez ve incelip dökülmesini sağlar. Herhangi bir yan etki yaratmayan ürünler cilde uyumludur. Yaz aylarında varlığı ile kadınların korkulu rüyası olan istemeyen tüyler erkekler için de sırt ve kol bölgesinde rahatsızlık uyandırır. Bunun için Bioder istenmeyen tüylerden kurtulmanıza ve zaman içerisinde tamamen yok etmeye yardımcı olur.

  Bioder ürünleri aynı zamanda cilt bakımında da adından söz ettirir. Nemlendirici, temizleyici, anti-aging, lekeler, akne ve güneş koruyucu serileri ile cildi kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

  Bioder Clean temizleme serisi cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıklara karşı etki gösterirken aynı zamanda derinlemesine temizlik sağlar. Bitkilerin özlerinden faydalanarak üretilen Bioder Clean temizleme serisi en doğal ve etkili temizliği sağlar.

  Bioder Age Reverse serisi anti aging etkisi ile cilt yapısında esneklik ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Ciltte oluşan kırışıklıklar, gözaltı morlukları, şişlikler ve erken yaşlanma belirtilerine karşı içeriğinde bulunan Lipozom teknolojisi ve Resveratrol ile beş haftalık uygulamada kırışıklıklarda %33’e varan azalma sağlamaktadır. Cilt yüzeyinde meydana gelen pürüzleri ise %95’e kadar çözüm sağlamaktadır.

  Bioder Mela Tone serisi ile cilt yüzeyinde oluşan güneş lekeleri, hamilelik esnasında oluşan lekeler ve yaşlılıkla beraber oluşan lekeler için özel olarak geliştirilmiştir. Ton düzenleyici etkisi ile içeriğinde bulunan doğal bitki özlerinin yardımıyla kısa sürede melalinin fazla sentezlemesini önler. Deride oluşan ton farklarını kusursuz bir şekilde kapatır.

  Bioder Acne Clean serisi ise akneye meyilli ve yağlı ciltler için geliştirilmiş ürünleri ile cilt katmanlarında oluşan yağ kanallarını derinlemesine temizler. Sebum dengesini koruma özelliği bulunan akne serisi içeriğinde zerdeçala rengini veren Kurkumin ile cildi yeniden yapılandırır.

  Güneş serisi olan Bioder Suncare, güneşe karşı etkili ve sağlıklı bir koruma sağlar. UVAUVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlayan Bioder güneş koruyucular cildi nemlendirirken aynı zamanda rahatlatıcı etkisi ile gün boyu güneşin keyfini çıkartmaya yardımcı olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.