sadsad x
asdasd

Ayak Koruyucu

2 ürün

  Ayak parmaklarında meydana şekil bozukluğunu düzeltmek amacıyla kullanılan ayak korucu medikal sağlık ürünleri arasında yer almaktadır. Basma kusuru olarak adlandırılan bu durum ayakta durmayı bile güçleştirici bir deformasyon sonucu meydana gelmektedir. Bütün vücudun yükü taşıyan parmaklar zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyar. Ayaklara gerekli önem gösterilmediği takdirde birçok rahatsızlık meydana gelmektedir.

  Ayak Koruyucu Vücuda Etkisi

  Silikon yapıda üretilen bir diğer adıyla bunyon başparmak bölgesinin kullanımına uygun bir yapıya sahiptir. Bu bölgede oluşan rahatsızlığı gidermek amacıyla üretilen bu ürün ayak koruyucu olarak sağlık için oldukça önemlidir. Başparmağa geçirerek kullanıma hazır bir hale gelir. Ayakkabı, çorap gibi kapatıcı giysiler ile kolaylıkla kullanılmaktadır. Ayak bakımı içinde kullanılan ayak koruyucu ürünleri aynı zamanda ayak tabanında oluşan sertleşme ve sararma gibi deri sorunlarını gidermeye yardımcı olmaktadır. Erkeklerin sıklıkla yaşadığı sorunlardan bir tanesi olan nasır ayak bakımı yapılmaz ise can sıkıcı bir hale gelir. Düzenli olarak ayak koruyucu ürünler kullanılmaz ise ayak görünümü çok kötü bir vaziyet oluşturur. Ayak sağlığı insanlar için büyük bir yer teşkil etmektedir. Fakat ayak bakımı yapmak bir o kadar eksik ve özen gösterilmeyen bir uygulamadır. Ayak koruyucu ürünler sayesinde bacak ve ayak hem görünüm hem de sağlık açısından eski haline kavuşmaktadır. Ayak tabanını korumak adına alınacak en basit önlem giyilen çorapların değiştirilmesi ile başlamaktadır.

  Ayak Korucu Ürünler

  Scholl Anında Ağrıyı Gideren Koruyucu Bant, ayak tabanında meydana gelen su toplaması gibi sorunlardan oluşan ağrı ve acıyı gidermeye yardımcı olan bakım ürünleri içerisindedir. Temiz ve kuru ayak derisine uygulanmaktadır. Ayak bakımı yapmak isteyenlerin güvenle kullanacağı Scholl ürünleri dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Film şeklinde bulunan içerik su topunun üzerine eşit gelecek şekilde yerleştirilerek ağrı ve acının ortadan kalkmasına yardımcı olur.  Harici kullanıma uygun olan bir üründür. Formülünde bulunan bileşenler sayesinde anında etki göstermektedir. Cilt üzerinde meydana gelmiş açık yara ve enfeksiyon oluşmuş bölgelerde kullanılması oldukça zararlıdır. Tek kullanımlıktır.

  Ayak Kaymasını Önleyici Tabanlık

  Foot Doctor Ayak Kaymasını Önleyici Tabanlık, ayak tarak kemiğin yanlışlıkla kayması sonucunda meydana gelen durumu düzeltmek adına kullanılan ürünlerdendir. Ayakkabı veya terlik içerisinde birlikte kullanıma uygun bu ürün ayak yapısını kesinlikle rahatsız etmez. Ortopedik bir konfor ortamı oluşturmaktadır.  Ayak Kaymasını Önleyici Tabanlık düzenli bir şekilde kullanılması durumunda ayakta meydana gelen sıkıntıların iyileşmesine yardımcı olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.