sadsad x
asdasd

Ardell Kaş Farı

5 ürün

  Kaşların gür ve dolgun görünmesi kadınların en büyük hayalidir. Zamanla dökülen ve seyrekleşen kaş kılları kötü bir görüntü yaratır ve can sıkıcı hale gelir. Son zamanlarda kadınlar ince kaş yerine dolgun kaş görünümünü tercih etmektedir. Bunun içinde kaşların kalem gibi şekil alması için çeşitli ürünler kullanmaktadırlar. Kozmetik ürünler içerisinde yer alan farlar gözeneklerin tıkanmasına ve istenilen dolgunlukta renk vermesine engel olur. Böylelikle hangi ürünlerin kullanılacağına oldukça dikkat etmek gerekir.

  Ardell renklendirici far belirgin renk tonlarıyla kadınlara istediği dolgun görünümü verme konusunda büyük bir başarıya sahiptir. Özel olarak hazırlanmış formülü içeriğinde ki pudrası sayesinde gözenekleri tıkamadan doğal duran kaşlara sahip olmanıza yardımcı olur.

  Kadınlar genellikle özel günlerde veya davetlerde daha dikkat çekici görünmek isterler. Bu durumlarda dolgun görünen kirpiklerin üstünde dolgun duran kaşlar her zaman bakışların ön planda olmasına katkıda bulunur.

  Ardell renklendirici far birbirinden farklı renk tonlarıyla göz üzerinde çarpıcı duran kaşlara sahip olmanızı sağlar. Doğal duran ve seyrekleşme başlayan dökülen kaşların üstünü üstün kapatıcı özelliği sayesinde örter.

  Ardell Kaş Farı Ürünlerinin Faydaları

  Her kadın güçlü ve etkileyici bakışlara sahip olmak adına yardımcı ürünlere ihtiyaç duyar. Kozmetik ürünler cilt üzerinde farklı reaksiyonlar göstermesi nedeniyle kullanıcılarda tereddüt uyandırır. Kaş bakımı yapılırken kullanılan ürünler gözeneklerin tıkanmasına neden olabilir ve hücrelerin zayıflamasıyla kıl kökleri incelir ve dökülmeler meydana gelir.  Bu nedenle daha doğal yöntemler uygulanması daha sağlıklıdır. Ardell tarafından üretilen farlar tamamen doğal bileşenlerden üretilmektedir. Dermatologların ve uzmanların gözetiminde hazırlanan ürünler %100 sterilize edilmiş ortamda üretilmektedir. Birden çok renk tonuyla kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

  Ardell Kaş Farı Ürünleri ve Özellikleri

  Belirleyici Pudra Boz: Kaşın diplerine uygulandığı andan itibaren daha dolgun ve koyulaştıran bir görünüme kavuşturur. Fırça yardımıyla uygulanan oldukça doğal renk tonuna sahiptir. İstenilen kavisli kaşları oluşturmanızı sağlar. Eğilimli duran ve kolaylıkla uygulanabilen fırçasıyla beraber bakışların daha ön planda olmasına yardımcı olur.

  Belirleyici Pudra Seti Açık: aydınlatıcı ve belirleyici pudra paleti kusursuz görünen kaşlara sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. İstenilen şekilli ve dolgun duran kaşlar güzelliğine güzellik katmaktadır. Kullanımı oldukça pratiktir. Ardell Jel ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.