sadsad x
asdasd

Ardell Kaş Farı

Kaşların gür ve dolgun görünmesi kadınların en büyük hayalidir. Zamanla dökülen ve seyrekleşen kaş kılları kötü bir görüntü yaratır ve can sıkıcı hale gelir. Son zamanlarda kadınlar ince kaş yerine dolgun kaş görünümünü tercih etmektedir. Bunun içinde kaşların kalem gibi şekil alması için çeşitli ürünler kullanmaktadırlar. Kozmetik ürünler içerisinde yer alan farlar gözeneklerin tıkanmasına ve istenilen dolgunlukta renk vermesine engel olur. Böylelikle hangi ürünlerin kullanılacağına oldukça dikkat etmek gerekir.

Ardell Kaş Farı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Kadınlar genellikle özel günlerde veya davetlerde daha dikkat çekici görünmek isterler. Bu durumlarda dolgun görünen kirpiklerin üstünde dolgun duran kaşlar her zaman bakışların ön planda olmasına katkıda bulunur. Sizde kaşlarınızı ve göz makyajınızı belirginleştirmek istiyorsanız Ardell kaş farı çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kaşlarınız ince, seyrek ve düzensiz bir yapıya sahipse kaş farından faydalanabilirsiniz. Kaşlarınız için özel olarak üretilen kaş farının faydalarına genel olarak bakacak olursak;

  • Kaşlarınızdaki boşlukları doldurur.
  • Seyrek kaşlarınızı belirginleştirir.
  • Toz formu sayesinde kaşlarınıza zarar vermez.

O halde gelin birlikte kaş ve kirpik konusunda profesyonel ve kaliteli ürünler geliştiren Ardell kaş farı çeşitlerine göz atalım.

Ardell Kaş Belirleyici Pudra Paleti

Ardell kaş şekillendirici pudra, toz yapısı sayesinde kaş köklerinize zarar vermeden kaşlarınıza homojen bir şekilde uygulama imkanı sağlar. Yoğun renk sağlayan pigmenti sayesinde istediğiniz kaş görünümüne kolayca ulaşmanızı sağlar. Eğimli ve uçlu fırçasıyla da kolayca uygulamanıza yardımcı olur. Kaş renginize göre tercih edebileceğiniz açık, boz kahve ve vizon kahve tonları yer almaktadır. Kaş belirleyici pudra paletinde eğimli uçlu fırça, 2 renk ve aydınlatıcı içermektedir.

Ardell Brow Kit - Kaş Belirleyici Kit

Seyrek ve düzensiz kaşların uygulama yapabileceği Brow kit içeriğinde çift başlıklı kaş fırçası, balmumlu sabitleyici kalem yer almaktadır. Kaş paletinde doğal renk tonu elde etmek için kullanabileceğiniz üç farklı renk bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kaşlarınızı daha belirgin ve aydınlık göstermek için aydınlatıcı da içermektedir. Çift başlıklı kaş fırçası da kaş farınızı pratik uygulamanıza yardımcı olur. Balmumlu sabitleyici kalem ise kaş farınızı uyguladıktan sonra gün boyu sabit kalmasını sağlar.

Ardell Kaş Belirleyici Pudra Boz Kahve

Ardell kaş şekillendirici pudra, belirgin kaş görünümüne ulaşmak için kaş renginizi koyulaştırmanıza yardımcı olur. Yoğun renk veren yapısıyla kusursuz ve kavisli kaşlar oluşturmanıza imkan sağlıyor. Aynı zamanda kaş belirleyicinin içerisinde bulunan eğimli uçlu kaş fırçası ile pratik uygulama yapabilirsiniz.

Eğer sizde makyajınızda kaşlarınızı belirgin hale getirmek istiyorsanız tüm kaş makyaj çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.