Yandex Metrica

Ardell

Ardell, 40 yıl önce Amerika’da kurulmuştur. Avrupa’da kariyerini genişletmiş ve geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Ürettiği takma kirpikler, kaş usturası, beyaz kapatıcı ile beğenileri üzerinde toplamayı başarmıştır. Kaş ve kirpik aksesuarları ile daha dolgun görünüme kavuşturur. Karakterinizi yansıtabileceğiniz birbirinden farklı şekillendiriciler sayesinde yüzünüze yeni bir imaj yaratmanıza yardımcı olmaktadır.

Ardell Takma Kirpik ürünleri

Kadınlar daha gür ve ipeksi kirpiklere kavuşmak için birden çok yöntem dener. Özellikle teknolojinin ilerlemesiyle Lazerle Contour uygulaması kadınların dikkatini çekmektedir. Doğal olmayan bu yöntem zamanla kalıcılığını yitirir ve rengi açılarak kötü görünüme neden olabilir. Bu nedenle her zaman tereddüt uyandırır. Doğal ve kusursuz görünen kirpiklere kavuşmak için uygulanan yöntemler içerisinde takma kirpik en doğal ve en çok tercih edilenler içerisinde yer almaktadır.

Ardell takma kirpik ve aksesuarları sterilize ortamda geliştirilerek %100 insan saçıdan üretilmektedir. Dolgun ve orijinal duran kirpiklere kavuşturur. Hafif yapısı, pratik kullanımıyla uzun süre eşsiz bir rahatlık sağlar.

Ardell Kaş Usturası

Kaşlar gözlerin güzelliğini en iyi şekilde yansıtır. Ardell tarafından üretilen kaş usturası aynı zamanda yüz bölgesinde çıkan Ayva tüylerin alınmasında da kullanılır. Yıllarca kadınların güzelliğini yansıtmasına yardımcı olan ustura yüzlerce Hollywood yıldızlarının ve makyaj sanatçılarının içerisinde bulunduğu kullanıcı kitlesi tarafından kullanılmaktadır.

 kaş şekillendirme konusunda da üstün bir başarı sağlamaktadır. Klinik ortamda yapılan incelemeler sonucunda etkinliği kanıtlanmıştır. Endüstri geçmişi, tecrübe ve deneyimlerle Ardell Ürünleri satış noktalarında kullanıcılara sunulmaktadır.

Kaş ve Kirpik Ürünleri

: Kaşların şekillenmesi ve dolgun görünmesi için kullanılan ürün, uzun süren etkisiyle istenilen görünüme kavuşturur. Kremsi yapısı kolayca sürülür ve dağılma, bulaşma yapmaz. Makyaj yaparken tercih edilen bu ürün gür, şekilli duran kaşlara sahip olmanızı sağlar. Ardell Kaş pudrası, bir kalem ve bir pudra ile birlikte satılmaktadır.

47 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.