x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Uzun süre güneşin altında dolaşmak cilt yüzeyinde meydana gelen etkiler sebebiyle oldukça sakıncalıdır. Fakat güneşten tüm vücudu saklamakta bir o kadar kolay değildir. Yüz çevresi güneş ışınlarına direkt olarak temas eden bir bölgedir. Bu nedenle güneşe çıkmadan önce yüz güneş ürünleri ile yüz bölgesini koruma altına almak gerekir. Yüz çevresi koruma altına alınmadığı takdirde yüzü kaplayan deri önce kızarmaya daha sonra soyulmaya başlar. Fakat aşırı şekilde ultraviyole ışınlarına maruz kalan cilt erken yaşlanma belirtileri de göstermeye başlar. İnce çizgiler ve kırışıklıklar cildin kötü görünmesine neden olur.

Yüz Güneş Ürünleri Vücuda Etkisi

Denizde, plajda korunması mümkün olmayan yüz çevresi özellikle çocuklarda büyük bir tehlike yaratmaktadır. Cilt yapısı henüz gelişmemiş çocukların güneş altında normalden fazla kalması cildinde olumsuz görüntülere neden olur. Yanak altında ve göz çevresinde meydana gelen kahverengi lekeler kalıcı olarak yüz çevresini kaplar. Bu nedenle çocuklar ve yetişkinler güneşe çıkmadan önce yüz güneş ürünleri ile etkin koruma sağlamalıdır. İçeriğinde oldukça etkili formüllerle tasarlanmış yüz güneş kremleri renklendirici özellikleri ile pürüzsüz bir görünüm içinde oldukça mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Güneş alerjisi olan kişilerde kullanımı kolay olan yüz güneş ürünleri alerjik durumların önlenmesine yardımcı olmaktadır.  Kış aylarında da korunması gereken ciltler için kolaylık sağlayan yüz güneş ürünleri cilt konforunu en iyi şekilde sağlamaktadır.

Yüz Güneş Ürünleri Nelerdir?

Kızarıklık sorunu yaşayan reaktif ciltler için güneş koruyucu, cilt sorunları arasında yer alan kızarıklık problemi ile savaşan kişilerin yardımına yetişmektedir. Hassas ve reaktif ciltlerin kullanımına özel olan bu kremler cilt sağlığını korumaya yardım etmektedir. Güneş yanığı reaktif ciltlere hasar vermektedir. Bu nedenle Bioderma Photoderm AR ultraviyole ışınlarına karşı anında etki göstererek oluşacak zararın engellenmesini sağlamaktadır. Gün içerisinde tekrar kullanıma uygun olan Bioderma Photoderm AR kullananların memnuniyetini kazanmıştır.

Güneşe karşı toleranssız ve hassas ciltler için güneş koruyucu, renkli içeriği ile yüksek koruma sağlayan yüz güneş ürünlerindendir. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olmayan bu ürün sadece toleranssız ve hassas ciltler tarafından kullanılmalıdır. Kış aylarında da güneş ışınlarına karşı hassasiyet gösteren ciltlerin güçlenmesine ve onarılmasına yardımcı olmaktadır. Bioderma Photoderm Max Tinted renklendirici özelliği ile cildin pürüzsüz ve mükemmel görünmesini sağlar. Güneşe karşı etkili bir koruma sağlayan yüz güneş ürünleri aynı zamanda cilt yüzeyinde oluşan lekelerin ve pürüzlerin giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Yüz Güneş Ürünleri

1 2 3 .... 9 10 11
1 2 3 .... 9 10 11
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.