sadsad x
asdasd

Vichy Homme - Erkek Bakım Serisi

2 ürün

  Vichy Homme erkek bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Erkek cildi daha kalın bir yapıya sahiptir. Bu sebeple diğer ürünlerden ayrılmaktadır.  Sizde erkek cildine uyumlu özel olarak geliştirlen Vichy Homme serisini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Vichy erkek serisi ile erkeklerin günlük bakım ve tıraş bakımda ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri sevenleriyle buluşturmaktadır. Seri içeriğinde

  • Tıraş köpüğü
  • Yatıştırıcı tıraş balsamı
  • Tıraş jeli
  • Deodorant

  Vichy Homme Shaving Foam

  Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen Vichy tıraş köpüğü, tıraş sırasındaki hassasiyet ve kızarıklığı gidermek için geliştirilmiştir. İçeriğindeki termal su cildi nemlendirir, hassasiyet ve kızarıklığı yatıştırır. Köpük formu kolay tıraş sağlar.

  Köpük kullanmak istemeyenler tercihlerini Shaving gel ürününden yana kullanabilirler. Vichy Homme tıraş köpüğü ile aynı içeriğe sahip Vichy tıraş jeli sevenlerine je yapısı ile alternatif sunmaktadır.

  Vichy Sensi Baume

  Tıraş sonrası cildi yatıştırmaya yardımcı olan balsam, tıraş sırasında oluşan hassasiyet ve kızarıklığı en aza indirger. Geliştiirlmiş formülü cildin yenilenme süresini hızlandırır. Tıraş sonrası cildi nemlendirerek rahatlatır.

  Vichy Homme Deodorant

  Erkekler için özel olarak formüle edilmiş Vichy deodorant terleme karşıtı 72 saat koruma sağlamaya yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü aşırı terlemeyi kontrol altına alır ve kötü koku oluşumun engeller. Gün boyu koruma sağlayan bu ürün Vicy roll-on deodorant  ve Vichy sprey deodorant olmak üzere iki farklı formda sunulmaktadır.

  Sizde erkek ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.