Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Vichy Göz Çevresi Bakımı

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kargo Bedava
1.749,90 TL
1.312,43 TL
Kargo Bedava
2.099,90 TL
1.574,93 TL

 (1)

Kargo Bedava
1.599,88 TL
1.199,90 TL
Stokta Yok
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Vichy'nin göz çevresi bakım ürünleri, göz çevresindeki hassas cilt için özel olarak geliştirilmiş ürünlerden oluşan bir cilt bakım serisidir. Göz çevresi cildi, genellikle diğer bölgelere göre daha ince ve hassas olduğundan, özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Vichy'nin göz çevresi bakım ürünleri, genellikle kırışıklıkları azaltmaya, göz altı torbalarını ve şişlikleri hafifletmeye, aynı zamanda ciltin nem dengesini korumaya odaklanır.

Bu serinin içinde yer alan göz kremi ve serumlar genellikle hyalüronik asit, kafein, mineral kompleksler ve Vichy Termal Suyu gibi özel içerikleri içerir. Hyalüronik asit, cildin nem seviyelerini artırarak kırışıklıkları doldurabilir ve cildi daha dolgun hale getirebilir. Kafein, göz altı torbalarını ve şişlikleri azaltmaya yardımcı olabilir. Vichy Termal Suyu ise cildi yatıştırabilir ve cilde mineral destek sağlayabilir.

Göz çevresi bakım ürünleri genellikle hafif ve hızla emilen formüllerle tasarlanmıştır, böylece cilt tarafından kolayca absorbe edilebilirler. Göz çevresi bakımında düzenli kullanıldığında, Vichy'nin ürünleri genellikle göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına, cildin canlanmasına ve daha genç bir görünüme katkı sağlayabilir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.