sadsad x
asdasd

Vichy Göz Çevresi Bakımı

2 ürün

  Yüz ve vücut bakımının lider markalarından Vichy, tüm cilt tiplerine spesifik ihtiyaçlarına odaklanarak çözüm sunuyor. Ciltte yaşlanmanın belirtilerinden biri kırışıklılar, elastikiyet kaybı ve cilt tonunda değişimler de bu problemlerden birkaçıdır. Özellikle göz çevresi kırışıklıkları bölgenin hassas olması sebebiyle ayrı bir bakım ister. Vichy’nin göz çevresi için sunduğu kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı bakım kremleri, göz altı torbaları, göz etrafındaki koyu halkalar ve gerginliği azalan göz kapakları için idealdir. Bununla birlikte nemlendirici balsam ürünü ile gözlerdeki şişlikler rahatlatılabilir, serum ile göz çevresi ve kirpiklere ışıltı sağlanabilir.

  Vichy Göz Kremi

  Göz çevresi bakımı ilk başta ayrıntı gibi gelse bile yüz bakımının en önemli kısmıdır aslında. Çünkü zamanın etkileri kazayağı diye bilinen çizgilerle önce gözlerin çevresinde görülmeye başlar. Genç yaşlarda Vichy göz kremi ile başlayacak olan özenli bir bakım size ilerde keyfini yaşayacağınız genç bir görünüm sağlayacaktır.

  Dünyanın en ünlü kozmetik markaları arasında başta gelen Vichy, kişiye özel bakım odaklı bir üretim politikası izler. Bu yüzden hemen her kullanıcı ürün gamı içinde kendisine uyan bir çeşidi mutlaka bulacaktır.

  Göz bakımı gibi spesifik bir konuda da herkese uygun ürünler vardır. Göz çevresi bakımı aynı zamanda yaşlanma karşıtı (anti-aging) bakım konusu içinde de ele alınabilir. Çevrenin yarattığı olumsuz etkiler (güneş, hava kirliliği vb.) zamanla kendini yenileyemez hale gelen cilt yapısı ile birleşince, başta göz çevresinde olmak üzere aynalarda kendini belli eden cilt tahribatlarına neden olur.

  Fakat karamsar olmaya hiç gerek yoktur. Vichy yaşlanma karşıtı ürünler ile birlikte kullanılacak göz çevresi kremleri yılların etkisini yavaşlatacaktır. Sonuçta esnekliğini kaybetmemiş, kurumamış, ışıltısını kaybetmemiş bir cilde orta yaş üstü yıllarda bile sahip olabilirsiniz.

  Kaliteli ürünler kullanarak cildinize makyajın ve bakım ürünlerinin verdiği hasarı ters yönde uygulayabilirsiniz. Hem bakım yapıp hem de güzel görünüm sağlayan Vichy ürünleri, kadın ve erkek cilt bakımında güvenle kullanılabilir.

  Göz Çevresi Kremlerinin Etkileri Nelerdir?

  Genel anlamda göz çevresi bakımı içinde geçen ürünler gözün çevresindeki ince derinin korunmasını sağlarlar. Cildin bu bölümünde vücudun ürettiği doğal cilt yağı (sebum) bulunmaz. Elinizle dokunduğunuzda bile buranın yağsız olduğunu hissedebilirsiniz. Bu da bu bölgenin etkilere açık olması anlamına gelir. Yapılan bakım bu bölgenin korunmasını sağlayacaktır.

  Çizgilenme, gözaltı torbalarının oluşması, göz çukurlarında zamanla başlayan koyu halkalanmalar böylece önlenebilir. Zaman zaman gerildiği hissedilen göz kapakları bile bu bakımın etkisiyle yumuşar, esneklik kazanır. Kirpikler için üretilmiş göz çevresi serumu ile bu pozitif etkileri çok daha fazla artırabilirsiniz.

  Cilt bakımında sorunsuz bir hizmet almak istediğinizde göz çevresi kremlerinin hangisini seçeceğine karar vermeniz zor olabilir. Vichy göz çevresi bakım ürünleri, yaşlanmanın ve dış etkenlerin etkisiyle savunmasız kalan göz çevresi bakımınızı 30 yaş ve sonrasından itibaren üstlenmektedir.

  Göz Çevresindeki Kırışıklıklar Nasıl Önlenir?

  Göz çevresindeki kırışıkların erken önlemi alındığı zaman uzun yıllar görünür olmadığı kanıtlanmıştır. Vichy laboratuvarlarında yapılan araştırmalar sonrası ortaya çıkan bu deneylerde, göz çevresi kremi kullanan kadınların kazayağı adı verilen kırışıklıklarının gözle görünür derecede az olduğu görülmüştür.

  Bu gibi deney sonuçlarını başarılı durumları ortaya çıkarması nedeniyle yakından takip eden kadınlar, genelde 30’lu yaşlardan itibaren cilt bakımlarına göz çevresi bakımıyla başlayabilirler. Mimik kırışıklıkları adı verilen bu ilk çizgilerin dermokozmetik krem kullanımıyla çok daha ileri yaşlarda ortaya çıktığı bilinir.

  Ancak cildi kuru olan kişiler söz konusu olduğunda daha erken yaşlarda krem kullanımına başlanması uzman dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir.

  Vichy Idelia Göz Çevresi Bakım Kremi

  Vichy Idelia göz çevresi bakım kremi hem temizleyici hem nemlendirici olarak hazırlanmıştır. Bütün cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Hatta makyaj yapmayı tercih etmeyen hanımlar tek bir ürünle göz çevrelerinde estetik bir görünüşü bu krem ile elde edebilirler. Göz çukurunda görülen gölgelenmeler bu krem ile ortadan kalkmaktadır. Dört haftalık düzenli bir kullanım sonucu yaratılan fark size büyük moral verecek, bakışlarınız derinleşecek. Ucunda bulunan yumuşak aplikatör büyük bir kullanma kolaylığı sağlamaktadır. Bu kaliteli göz kremi 15 miligramlık ambalajlarda eczanelerde ve sitemizde beğenilerinize sunulmuştur.

  Vichy Liftactiv Serum 10

  Göz çevresi bakımının tamamlayıcısı olan Vichy Liftactiv Serum 10 ise göz ve kirpikler için özel üretilmiş besleyicidir. Aydınlık bir göz çevresi görünümü ve daha yoğun kirpikler yaratır. Kirpikler güçlendiği için dökülmelerin önüne de bu serum ile geçebilirsiniz. Normal, yağlı, karma gibi bütün cilt tipleri için uygundur. Takma kirpiğe gerek kalmadan gözlerinizde derinlemesine bir kirpik etkisi yaratabilirsiniz. Ayrıca makyajın olumsuz etkileri ve dökülmeler nedeniyle yaşanan kayıplar da bu ürünle ortadan kalkmaktadır.

  Vichy Aqualia Termal Awakening Eye Balm

  Uyanınca kullanabileceğiniz bir göz kremi de Vichy Aqualia Termal Awakening Eye Balm canlandırıcı göz balsamıdır. Şişlik, yorgunluk, halkalanma, torbalanma gibi sabahları artan göz çevresi sorunlarını gidermek için üretilmiştir. Bu sorunların temelinde de yetersiz nemlenme yattığı için kremimiz aynı zamanda bir nemlendiricidir. Masaja benzer, yuvarlak hareketlerle göz çevrenize sürün. Bu sırada göz altlarına çok yumuşakça vurulması da kan dolaşımınızı hızlandıracaktır. Sabah akşam bu uygulamayı yapabilirsiniz.

  Vichy Slow Age Serisi

  Formülü içinde ilk defa kullanılan probiyotik türevi bifidus ekstresi, antioksidan etkili baicalin bitki özü, UV filtreleri ve Vichy termal suyunun birlikteliğiyle üretilen Vichy Slow Age Eye Care de göz bakımı çeşitleri içinde yer alan özel bir üründür. Slow Age serisi Vichy tarafından zaten yaşlanmaya karşı olan seri biçiminde üretilmiştir ve adı bile bunu anlatır. Yavaş yavaş geçecek yıllara çağrışım yapan bu seri, anti aging bakımı için idealdir.

  Bu serinin sözünü yüz bakımı kısmından açsak bile kapsadığı ürünler aynı zamanda Vichy vücut bakımı kategorisinde de görülmektedir. Probiyotik türevi içeren gündüz ve gece kremleri olarak çeşitlenen ürünler yaşlanmayı yavaşlatan kanıtlanmış formülleri ile tüketici güvenini tam olarak sağlamıştır.

  Cildinin genç kalması yüzde seksen senin elinde sloganı burada üzerine basılarak vurgulanmaktadır. Kalan yüzde yirmilik oran geçen yıllara, akan zamana aittir. Ürünü günde iki kez kullanarak, cilt bakım rutininize diğer çeşitlerle birlikte ekleyebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.