sadsad x
asdasd

Vichy Dermablend - Makyaj

12 ürün

  Cilt kusurlarını kapatmaya yarayan Vichy Kapatıcılar her çeşit leke ve izleri kapatmada etkili sonuçlar çıkarmaktadır. Yetişkin ve gençlerin kullanımına uygun olan ürünler cildin pürüzsüz ve kusursuz görünmesine yardımcı olmaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan vichy kapatıcılar kadınların günlük yaşantısında kullandığı kapatıcı olarak kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. renklendirici özelliğiyle cilde pürüzsüz bir zemin hazırlayıcıdır. Normal, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

  Kapatıcı ürünler günlük olarak kullanılan yüz hatlarını çevresel faktörlere karşı koruma sağlayan hava, kir ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruyan yüz bakım ürünlerindendir. Makyaj bazı olarak kullanılan Vichy kapatıcı cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olmaktadır. aynı zamanda far, allık gibi kozmetik ürünlerin uygulanması için mükemmel bir zemin hazırlayıcıdır. Çevresel etkenlerin cilt katmanlarına nüfuz etmesi sonucunda oluşan kırışıklık, ince çizgi, akne ve akne izleri gibi cilt sorunlarının üstünün örtülmesine yardımcı olmaktadır. Vichy Kapatıcılar diğer ürünlerden ayıran özelliği yüksek seviyede kapatıcılık sağlamasıdır. Cilt rengini eşitleyerek lekelerin ve izlerin düzenli kullanım ile yok olmasını sağlamaktadır.

  Vichy Kapatıcı formülünde bulunan güneş koruyucu özelliği ile lekelerinin oluşmasını önlemektedir. Cilt altında bulunan gözeneklerin tıkanmasını engeller ve cildin rahat nefes almasına olanak sağlar. Nemsiz kalmış kuru ciltler için nemlendirme özelliği ile de 24 saat boyunca etkili nemlendirme sağlar. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçen Vichy Kapatıcı ürünleri kullanan kadınların %89’unda kapatıcı özelliğinin yüksek düzeyde olduğu belirlenmiştir. Dermatologların hastalarına güvenle tavsiye ettiği Vichy Kapatıcı ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  Vichy Kapatıcı Ürünleri

  Kapatıcı Fondoten, yüksek düzeyde kapatıcı sağlayan formülü sayesinde cilt yüzeyinde pürüzsüz bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır. Cilt tonunu eşitleyici özelliği ile bir perde gibi kusurların giderilmesini sağlamaktadır. Günlük kullanıma uygun olan Vichy Dermablend Fluid yetişkinlerin sıklıkla kullandığı ürünler tek kullanımda yirmi dört saat nemlendirir. Parlak bir görünüm ile doğal olarak cilt rengini tek bir renk tonuna kavuşmasını sağlamaktadır. Cilt altında bulunan gözeneklerinin tıkanmasını engeller ve cildin ferahlamasını sağlar. Suya dayanaklı özelliği ile kolay ve pratik sürümü vardır. İçeriğinde yer alan güneş koruyucu ile cildi dış faktörlere karşı koruma sağlar.

  Vichy Dermablend Fluid ürünleri farklı ton ve güneşten korunma faktörüne göre çeşitleri bulunmaktadır. Yaz aylarında güneş altında dolaşırken yüz hatlarında lekelerin oluşmasını önleyici ürünler kullanılmaktadır. Cilt yüzeyinde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildin doğal görünmesini sağlar. Aktif bileşenler içeriğinde bulunan maddeler herhangi bir şekilde alerji yapmaz. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Vichy Kapatıcı ürünleri sağlık bakanlığından onaylanmış formülü ile yapılan araştırmalar ve testler sonucunda Vichy Dermablend Fluid kullanan kadınların memnuniyetini ve beğenisini büyük bir oranda kazanmıştır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.