x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Saç bakımında etkili sonuçlar sağlayan ürünler kadın ve erkeklerin ortak dertlerine çare bulmaktadırlar. Saç dökülmesi, saç köklerinin seyrekleşmesi ve kırılmaların meydana gelmesi ile saç kökleri giderek zayıflar ve yerine bir daha yeni kökler çıkmaz. Her yaş ve cinsiyette meydana gelen bu sıkıntılar insan psikolojisini olumsuz olarak etkilemektedir. Daha parlak, bakımlı ve gür saçlara kavuşmak için saçlara gerekli özeni göstermek gerekmektedir. Dercos Şampuan saç köklerinin ihtiyacı olan bakımı anında etki göstererek mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Vichy Dercos Serisi Etkileri

Dermokozmetik markalar arasında adını duyurmuş olan Vichy saç bakımında geliştirdiği ürünleri ile en sık tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Saç derisinde oluşan tahriş, kızarıklık ve kaşıntıyı önleyerek saç köklerinin rahatlamasını sağlamaktadır. Düzenli kullanım ile saç derisinin yeniden canlanmasına, kıl köklerinin beslenmesi ne ve onarılmasına yardımcı olmaktadır. Saç dökülmesi ve seyrekleşmesine karşı koruyucu kalkan oluşturan Vichy Dercos Serisi saç bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Saç tellerini derinlemesine bakım sağlayan Dercos Serisi  hem kadınlar hem de erkekler üzerinde etkisini göstermektedir. İçeriğinde bulunan Aminexil ile saç dökülmesini engeller. Saçı kökten uca onarır ve esneklik kazandırır. Günlük kullanıma uygun olan Vichy Dercos şampuanları saçları kalınlaştırır ve gür dolgun görünmesini sağlar. Vichy Dercos Serisi daha parlak bir saça kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Dermatologların güvenle önerdiği Dercos şampuanlar sağlık bakanlığından onaylanmış ve araştırmalar ve testlerden başarı ile geçmiştir.

Vichy Dercos Serisi Ürünleri

Vichy Dercos Kuru Saçlar için Şampuan, kadın ve erkeklerin en sık karşılaştığı sorunlardan bir tanesi olan saç kepeklenmesi saç derisini rahatsız eder. Saçta pullanma ve derinin kalkması ve soyulması nedeniyle meydana gelmektedir. Saçta oluşan tahriş ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Vichy Dercos Kuru Saçlar için Şampuan kepeğe karşı geliştirdiği formülü sayesinde saç derisini yatıştırır. Saç tellerini dolgunlaştırır ve eski görünümüne kavuşmasını sağlar. İçeriğinde paraben bulundurmaz. Renklendirici içermez. Anti alerjiktir. Dermatolojik araştırmalar ve çalışmalardan başarı ile geçen Dercos Kuru Saçlar için Şampuan kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Vichy Saç Dökülmesi için Şampuan, kadınlara özel olarak hazırlanmış bu ürün tekrar eden ve sürekli dökülme gerçekleşen saç tiplerine göre kullanıma uygundur. Günlük yaşantıda oluşan aşırı stres, düzensiz beslenme ve yapay şekillendirici aletler sayesinde saç telleri zayıflar ve doğal olarak dökülmeler meydana gelir. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olan Dercos Aminexil 5 Kadın serum şeklinde tüplerde kullanıma sunulmaktadır. İçeriğinde bulunan Aminexil sayesinde saç köklerinin güçlenmesini ve beş etkili aktif içerik ile saç dökülmesini kalıcı olarak sonlandırmaktadır. Altı hafta içerisinde etkisini gösteren bakım serumları her gün bir şişe olarak kullanılmalıdır. Yağlı ve yapışkan bir oluşturmaz.

Vichy Dercos

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.