sadsad x
asdasd

Vichy Densi Solutions - Saç Bakımı

1 ürün

  Vücut ve yüz bakımı konusunda herkesin tercih ettiği bir ürün gamı yaratan Vichy sıra saç bakımına geldiği zaman da yarattığı çeşitlerle öne çıkıyor. Dercos saç bakım serisi içinde yer alan Vichy Densi Solutions özel şampuan ve serum gibi bakım ürünleriyle saçlarınızı güçlendiriyor.

  Vichy Densi-Solutions

  Saç problemi yaşayan hastalara her zaman tavsiye edilen Vichy Densi serisi ürünleri, saç bakımında kimyasal bileşiklerden uzak ürün arayışı olanlar için çok iyi bir seçim oluyor. Kadın ve erkekler için kullanılabilen bu seri, saçın gün içinde maruz kaldığı dış etkenler ve kimyasal etkilerden korunması için özel bir tabaka oluşturuyor ve bu da saçların güçlenmesini sağlıyor.

  Sağlıklı bir saç yapısı ve güçlenen saçlar oluşturmak isteyenler için Dercos Densi saç bakım serisini tercih edebilirsiniz. Zayıf ve sönük saçlarınızı canlandırmak ve hareket kazandırmak istediğinizde Vichy Dercos serisinin Densi kategorisi saçınıza ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayacaktır.

  Saç bakımında en iyi çözümleri bulacağınız Vichy laboratuvarları ile her yaştan insan için saç bakımı çözümlerini öğrenmek kolaylaşıyor. Cansız ve ince telli saçların bakımı için kullanacağınız Vichy ürünleriyle saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz.

  İnce ve Zayıf Saçlara Dercos Densi Serum

  Güzellik bütün bir kavramdır. Yüz ve vücut güzelliğine ek olarak saç güzelliği de üzerinde çok durulan bir konudur. Kadınların saçları ile çok daha fazla ilgilendikleri kabul edilse bile erkekler için de saç güzelliği özellikle son yıllarda fazlasıyla önem kazandı. Çünkü zayıf ve ince telli saç kadın olsun, erkek olsun, herkesin ortak sorunu olabilir. Bu durumda kozmetik dünyasının ünlü ismi Vichy tarafından hazırlanan Dercos Densi Serum ve şampuanlar da saçın güçlenmesini sağlamak için kullanılacak ortak çözümdür.

  Densi Solutions Şampuanların Özellikleri Nelerdir?

  Kelime olarak yoğun çözümler anlamına gelen Densi – solutions ifadesi bir saç bakımı serisi içinde geçtiği zaman problemin de yoğun olduğunu anlatmaya çalışır. Burada söz konusu olan sorun ise saçların ince telli ve zayıf olmasıdır. Böyle bir saç tipine sahip olan erkekleri unutmadığımızı söyleyerek şimdilik ince saç telleri olan kadınları ele alalım;

  İnce saç teline sahipseniz alın kısmının üstünde yer alan saç çizginiz bile daha çok belirginleşir. Eğer saçınızı at kuyruğu yapıyorsanız toka sık sık açılır, kayar gider. Saç cansız görünür. Ufak bir esintide bile uçuşur. (Uçuşan saçlar ilk anda görüntülerde hoş dursa bile meraklısına güçsüz saçı da çağrıştırır.) Çözüm Vichy Densi Solutions şampuandır. Dolgunlaştırıcı ve hacim kazandırıcı bir ürün olarak kullanıma sunulan şampuan saç derisinden başlayarak saçı temizler ve canlılık verir.

  Saç tellerinin kalınlaşmasını sağlamak markalı ürünümüzün en başka gelen özelliğidir. Bu da içinde saçı besleyen faktörlerin çok olması anlamına gelir. Saçların daha güçlü ve daha yoğun görünümlü hale geldiği ünlü Vichy Laboratuvarlarında, saç teli incr olan 176 kişi üzerinde yapılan iki haftalık düzenli testlerle kanıtlanmıştır. Bunu yaratan ise resveratrol’dür. Normalde cilt bakım ürünleri içeriklerinde okunan bu madde, güzelliğin bir bütün olduğunu kanıtlarcasına, Vichy tarafından saç bakım ürünleri içinde de kullanılmaya başlandı.

  Densi – Solutions Saç Kremi

  Şampuanımızın daha kapağı açılır açılmaz çok güzel koktuğunu da belirtmek isteriz. İnce telli saça sahip olanlar, bu şampuanı saç diplerine hafifçe masaj yaparak kullanabilirler. Sonrasında normal durulama işlemi gelecektir. Densi – Solutions saç kremi ise  yıkamanın ikinci adımı olarak kullanılabilir.

  Şampuanımız 250 miligramlık püskürtmeli şişelerde satışa sunulmuştur. Özel bir saç bakım ürünü olarak seçkin eczanelerde bulabilirsiniz. Püskürtmeli form saç yıkamada size büyük kolaylık sağlayacaktır. Saç kremini saç uçlarınıza sürerek bol suyla duruladıktan sonra kolayca taranacak saçlarınız hem hacim kazanacak, hem de hoş kokusu uzun süre saçlarınızdan çıkmayacaktır.

  Özellikle saçları dalgalı ve uzun olanlar tarama sorunları yaşadıklarında saç kremi kullanımı büyük bir kurtarıcı olacaktır. Vichy şampuan, saç kremi ve serum kombinini her zaman tercih edebilirsiniz.

  Densi Solutions Saç Serumu

  Besleyici özelliği yüksek bir saç serumu olarak kullanıma sunulan Vichy Densi Solutions Saç Serumu hakkında ilk söylenecek husus gene resveratrol kullanımına ek olarak içinde Stemoxydine olmasıdır. Her iki madde de ince ve zayıf telli saçlar için dolgunluk sağlar. Resveratol kırmızı üzümün çekirdeklerinde ve kabuğunda bulunan ve meyvenin yoğun antioksidan etkisini yaratan doğal maddedir. Taşıdığı sağaltıcı özellikler geleneksel Japon tıbbında uzun zamandan beri bilinir. Stemoxydine ise kök hücrelerinin işlevlerini daha iyi yapabilmesini sağlar. Bütün bu destekleyici içerik Vichy saç serumunda bir araya gelmiştir.

  Erkekler de Densi Solutions Ürünler Kullanabilirler

  Yazımızın başında verdiğimiz sözü hatırlayalım ve saçları cansız, zayıf telli olan erkekleri de konuşalım. Kırık, kuru, yorgun görünümlü saçlar erkeklerin de problemidir ve sonuç erkek tipi saç dökülmesidir. Özel şampuan ve besleyici serumdan oluşan ürün setimiz erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Güzel saçlar sağlıklı bir saç derisinin eseridir sözü erkekleri de kapsar.

  Saç dökülmelerinin erkekler de çok daha fazla yaşandığı bir gerçektir. Zayıf saç kolayca dökülür. Güçlenen saç kökleri dökülmeleri de önler. Bu can sıkıcı soruna karşı verilen ilk öğüt zaten saç köklerinin beslenmesi olacaktır.

  Saç derisine hassas davranmak da nasihatleriniz içindedir. Yıkarken saç derinize halı yıkama muamelesi yapmayın, nazikçe ovarak temizleyin. Saçlarınızı çok yıkarsanız da çok temiz bir insan olmazsınız, gerektiğinde yıkamak ideal zamanlamadır. Fazla fön makinasının karşısına da geçmeyin. Sıcak hava saç diplerini kurutur.  Ayrıca kimyasal içeren şampuanlar da saç dökülmelerini hızlandırabilir. Bu durumla başa çıkmak için saç bakım ürünü seçiminizde Vichy markasına her zaman güvenebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.