sadsad x
asdasd

Vichy Capital Soleil - Güneş Ürünleri

15 ürün

  Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumak için dermokozmetik dünyasının öncü markalarından Vichy çözüm getiren ürünler sunuyor. Fazla maruz kalındığında ciltte lekelenme, kızarıklık, erken yaşlanma gibi problemlere sebep olabilen zararlı güneş ışınlarından korunmak için cilt tipinize uygun olan Vichy güneş kremleri ve diğer güneş bakım ürünleri yüksek seviyede koruma sağlayacaktır. Yüksek koruma faktörlü güneş kremleri, yağlı ciltler ve yüz bölgesi için özel seçenekler ile zararlı ışınlardan korunurken sağlıklı bir bronzlaşma için Vichy’nin yüz ve vücut sütü, nemlendirici sprey ve ferahlatıcı spreyi ile güneş bakım ürünlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  Vichy Güneş Kremi Ürün Serileri

  Su ile birlikte hayat kaynağımız olan güneş çok fazla açık havada kalınırsa zararlı etkiler de yaratıyor. Özellikle yazları, ışınların dik geldiği zamanlarda, başta çocuklar olmak üzere herkesin dikkat etmesi ve güneş altında kalmaması gerekiyor. Vichy Güneş korumalı ürünler bu zararlı etkileri önlemek amacıyla hazırlandı. Konusunda artık bir klasik hale gelen Vichy güneş kremi ile başlayan yüksek koruma faktörlü ürünler size bu konuda yardımcı olacaktır.

  D vitamini kaynağımız olan güneş, hayat verdiği gibi ciddi sağlık sorunlarına da neden olabiliyor. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı bir kalkanla korunması gereken cildimiz, bebeklik döneminden itibaren savunmasızdır.

  Özellikle açık tenli kişilerde bu zarar daha yüksek düzeyde görülürken, her yaştan insanın bu ışınlardan korunması son derece önemlidir. Güneşlenme sırasında, sokağa çıkarken ve her mevsim aksatılmadan yapılması gereken cilt bakımı rutinininde güneş kreminin her zaman kullanılması gerekir.

  Kadın ve erkek, genç ve yaşlı birçok insanın çantasından eksik etmemesi gereken ürünler arasında bulunan  güneş kremi çeşitleri en hassas ciltlerde dahi kullanılabilir. Özel bir koruyucu kalkan oluşturan bu seriler, farklı özellikleri ve termal su içerikleri ile dikkat çekmektedir.

  BB Özellikli Güneş Kremleri

  Zorlu koşullar için güneş koruması alt başlığı ile sunulan çeşitler güneş koruyucu kremler, BB güneş koruyucuları, bronzlaştırıcılar, güneş korumalı sütler, spreyler ve emülsiyonlar olarak genel anlamda sınıflanabilir. Dikkat çekici tanımlama BB ifadesidir. Beauty Balm kelimelerinin kısaltması olan bu ifade renkli nemlendiricileri tanımlamak için kullanılıyor. Böylece tek bir ürün kullanımıyla cildin hem nemlenmesi sağlanıyor hem de yüzdeki renk tonlaması eşitlenmiş oluyor. İşin içine güneş koruma faktörü de eklendiği zaman BB ürünler kadınların favorisi haline geldi. (Bu arada CC tanımlamalı kremler de ürün seçiminde gözünüze çarpabilir. CC - color collector yani renk toplayan, tonlamaya ağırlık veren ürünlerdir ve daha hafif kıvamdadırlar. Cilde BB grubuna göre daha az nem verirler. Hangisinin tercih edileceği her zaman için cilt tipinize bağlıdır.)

  Güneş Kremlerinin Vichy İmzalı Çeşitleri

  Güneş korumalı ürünlerde markanın üretim politikası kişiye özel bakımın tercih edilmesidir. Çünkü güneş bulunulan yere ve iklime göre cilt üzerinde değişik yoğunlukta etki yapar. Vichy bu unsuru göz önüne alarak güneş korumalı kremlerde çok sayıda ürün ve ürün serisi yaratmıştır. Örneğin çok tanınan yüksek korumalı, normal ve kuru ciltler için üretilmiş, 50 faktörlü yüz kremi neredeyse bir klasik haline gelmiştir. Krem hem güneş yanıklarına hem de yaşlanmanın etkilerine karşı kesin bir koruma sağlıyor. Dünyada en çok görülen cilt tipi olan normal ve kuru ciltlere özel hazırlanmış olması kullanım alanını da çoğaltıyor. 50 miligramlık tüp ambalajlarda satılan ürünü yazları bütün plajlarda ve havuz kenarlarında tatilin tadını çıkaranların çantalarında görmek mümkündür. Yüzmeden önce ve kurulanmadan sonra uygulanması tavsiye edilir.

  Vichy Caital Soleil Lait Enfant

  Ayrıca çocuklar için yüksek koruma sağlayan Vichy Caital Soleil Lait Enfant da tatil çantalarınızdan eksik olmasın. Çocukların çok daha hassas olan ciltleri bu ürün ile birlikte güneşe karşı tam olarak korunmuş olacaktır. Her ne kadar plajlardan söz etsek bile yazları çocukları her zaman güneş ışınlarından korumak şarttır. Bahçede oynarken veya yolculuklarda, arabanın arka koltuğunda otururlarken bile, çocuklarınıza korumalı güneş kremlerinden sürün. Vichy ürünleri bu açıdan tam bir güvenilirlik yaratmıştır.

  Vichy Capital Soleil Lait Family

  Bahsedilen markanın güneş koruması sağlayan çeşitleri içinde yer alan ve Vichy Capital Soleil Lait Family olarak satılan, ailenin tüm bireyleri tarafından rahatça kullanılabilen vücut sütü veya Vichy CS Tan Optimizing adıyla tanıdığımız bronzlaştırıcı sprey de üstün kalitesini ispatlamış ürünler olarak tercih edilecektir. Konunun burasında Vichy ürünlerinin tanıtımında bol ayrıntı ve sektöre has kelimelerin çokça kullanıldığı dikkat çekmektedir. Çünkü Vichy aslında uzun yıllardır cilt üzerine araştırmalar yapan bir laboratuvar grubu olarak kurulmuştur. Aynı isimdeki şehirde çıkan termal su bu laboratuvarlardaki kozmetik üretiminde bir çeşit hammadde görevindedir. Zaten tanıtımlarda Vichy markasının altında sürekli yer alan “Labortoires – Laboratuvarları” ibaresi de araştırmalara verilen bu önemin işaretidir. Bu yüzden güneş korumalı Vichy kremlerini güvenle kullanabilirsiniz. Hepsi uzun araştırmalar ve onaylanmış testler sonrası üretilmişlerdir.

  Güneş korumalı spreyler de geniş ürün yelpazesi içinden seçilebilecek çeşitler içindedir. Cilde eşit dağılımı sağlayan püskürtme şekli kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu ürün de diğer güneş korumalı çeşitler gibi suya dayanıklıdır.

  Güneş Lekelerine Karşı Ne Kullanabilirim?

  Güneşin cilt üzerinde yarattığı estetik sorunlardan birisi de lekelenmelidir. Vichy Ideal Soleil Anti-blemish 50 faktör korumaya sahip leke önleyici bir güneş kremidir.

  Yağlı ve akneye eğilimli tüm cilt çeşitleri için hazırlanmıştır. Lekelenme olarak bilinen cilt kusurlarını tümüyle kapayan hatta oluşmasını önleyen dokuya sahip olan ürün ailenin tüm bireyleri tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yağlanma hissi bırakmaz. Güneş ışınlarının neden olduğu kuruluk, kızarıklık, lekelenme gibi etkilere karşı etkilidir.

  Vichy güneş kremleri yaz günleri yanınızda bulunsun. Ancak kış döneminde de cildinizi güneşten korumayı ihmal etmeyin. Çünkü bu dönemde de güneş cilde zarar vererek kahverengi lekelerin oluşmasına yol açabilir. Cildin nem dengesini koruyan ve sağlıklı görünmesini sağlayan kreminize ek olarak güneş koruyucu bakım ürünü olarak da Vichy ürünlerini kullanabilirsiniz.

  Tamamı dermatolojik açıdan test edilmiş olan ve Mexoryl ve mineral bileşenlerinden oluşan, parabensiz güneş kremleri, yüz ve vücuda güvenle uygulanabilir. Çocuklar için kullanılan 50 SPF özelliği ile yatıştırıcı ve nonkomedonojik özellikli bir ürünleri sitemizden satın alabilirsiniz.

  Vichy Güneş Kremleri

  Yaz ayları yaklaşırken dikkat edilmesi en önemli unsur ozon tabakasından gelen zararlı ultraviyole ışınlarından korunmaktır. Cilt üzerinde lekelenme, yanık ve cilt kanserine kadar olumsuz etkiler yaratan bu durum da koruyucu krem kullanılarak koruma altına alınır. 

  Vichy yaklaşık seksen senedir kadınların güzelliğini koruması adına doğal ürünler geliştirmektedir. Dermokozmetik olarak anılan bu ürünler, vücut bakımından saç bakımına kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktadır. Termal su ile zenginleştirilerek hazırlanan formüller dermatologların ve doktorların güvenle tavsiye edebileceği formlarda satış pazarlarına sunulmaktadır.

  Yaz ayları yaklaşırken dikkat edilmesi en önemli unsur ozon tabakasından gelen zararlı ultraviyole ışınlarından korunmaktır. Cilt üzerinde lekelenme, yanık ve cilt kanserine kadar olumsuz etkiler yaratan bu durum da koruyucu krem kullanılarak koruma altına alınır. Vichy koruyucu kremi gün boyu güvenli bir koruma sağlarken aynı zamanda görünümü kusursuz bir hale getirmektedir. Renklendirici özelliği bulunan kremler özellikle cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı mükemmel koruyuculuk sergilemektedir.

  Vichy güneş kremi, içeriğinde barındırdığı zengin bileşenler ve doğal bitki özlerinin yanı sıra nemlendirici ve yatıştırıcı etkisiyle kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Isı arttıkça güneş deri üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Bu nedenle gün ışığına çıkmadan evvel açıkta kalan tüm bölgelere ürün kullanmak gerekmektedir. Vichy güneş kremleri, suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Güneş alerjisine karşı koruma sağlar. Kumda oynamayı seven çocuklar için de kullanıma uygundur. Yapışkan değildir. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin rahatlıkla kullanabileceği geniş ürün yelpazesine sahiptir.

  Sizde ısınan havalara karşı bedeninizi korumak için güneş koruyucu ürünler kullanmalısınız. Dermokozmetika olarak sizler için en sık kullanılan kremlerin bir listesini yaptık. Etki alanlarına göre yüksek faktörlü krem veya sprey ürünleri rahatlıkla çantanıza atarak, yanınızda taşıyarak koruma sağlayabilirsiniz. Güneşte yanma sürenizden koruyucu faktörünüzü hesaplayarak cildinize en uygun Vichy güneş ürünlerine sahip olun.

  • Vichy CS Tan Optimizing (Bronzlaştırıcı sprey)
  • Vichy Capital Soleil Lait Family (Aile boyu vücut sütü)
  • Vichy Capital Soleil Lait Enfan (Çocuklar için yüksek koruma)
  • Vichy Ideal Soleil (Kuru ve normal ciltler)
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.