sadsad x
asdasd

Uriage

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
71 ürün

Uriage 1992’den beri Dermatoloji Laboratuvarlarında geliştirilen cilt, vücut ve saç bakım markasıdır. Cilt bakımında ihtiyaç olan tüm ürünler üretilirken cildin sağlığını korumak esas alınarak tasarlanmıştır. Ürünlerin içeriğinde Uriage Termal su bulunmaktadır. Ürünlerde bulunan termal su ve aktif bileşenler harmanlanarak üretilmiştir. Uirage ürünleri dermatologlar tarafından reçete edilen ve dünya çapında tavsiye edilen cilt bakım markaları arasında da yer almaktadır. Üretilen tüm ürünler kalite kontrolü ve kozmetik endüstrilerinin katı kriterlerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Dünyanın en popüler dermokozmetik markalarından biri olan Uriage ürün yelpazesinde her cilt tipine uyumlu ürünler geliştirmiştir. Yüz, vücut, saç ve güneş kremi çeşitlerini de yelpazesinde bulundurmaktadır.

Uriage Ürünleri ve Fiyatları

Her cilt yapısı birbirinden farklıdır. Buna bağlı olarak da yaşanan cilt sorunları da değişkenlik  göstermektedir. Genellikle en yaygın cilt problemleri arsında akne, siyah nokta ve leke problemleri gelmektedir. Bu anlamda cilt tipinize uygun tercih edebileceğiniz Uriage ürünleri arasından cildinize en uygun ürünü seçerek, cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra mevsimsel geçişler, stres, genetik etkenler gibi birçok neden saç problemlerine de neden olmaktadır. Özellikle sıklıkla karşılan saç problemleri arasında kepek ve saç dökülmesi gelir. Bu durumu önlemek ve saçlarınızı canlandırmak için Uriage saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ürünlerin içeriğinde Termal su bulunan Uriage kullanan kişiler tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Cilt, saç ve vücut bakım ihtiyacınıza bağlı olarak seçeceğiniz Uriage ürün çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hediyeni sen seç ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.