sadsad x
asdasd

Topicrem Bebek Bakım Serisi

3 ürün

  Topicrem bebek bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Bebeklerin ilk doğdukları andan itibaren ciltleri ince, hassas ve savunmasızdır. Bu nedenle çevresel faktörlere karşı oldukça dirençsiz bir yapıya sahiptir. Çevresel faktörler bebeklerin hassas cildini daha fazla hassaslaştırabilir, kurumasına ve pul pul dökülmeisne sebep olabilir. Bunun yanı sıra genetik faktörlerde bebek cildinin kurumasında büyük rol oynar.

  Bebek cildinin korunup, nemlenmesi ve beslenmesi gerekmektedir. Topicrem bebek serisi ile bebeğinizin ihtyiaç duyduğu tüm bakımı tamamlamaya yardımcı olur. O halde bebek serisine birlikte göz atalım.

  Topicrem Baby 2 In 1 Cleansing Gel

  Bebekler için özel olarak geliştirilmiş 2’si 1 arada saç ve vücut şampuanı bebeğinizin hassas saç derisini ve vücudunu nazikçe temizler. Geliştirilmiş formülü çevresel faktörlere karşı korumaya sağlar. İçeriğindeki portakal çiçeği cildi ve saçları nemlendirirken hoş bir koku kazandırır. Dermokozmetik içeriği ciltteki hassasiyeti en aza indirger. Yumuşaklık ve doğal bir parlaklık kazandırır. Bebek ve çocuklar için kullanıma uygundur. 2’si 1 arada özelliği ile anneler için pratik uygulama sağlar.

  Topicrem Baby Moisturizing Milk

  Yenidoğandan itibaren kullanıma uygun bebekler için nemlendirici süt, yüz ve vücut için kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Özel formülü cildi çevresel faktörlere karşı korurken cilt bariyerini güçlendirir. İçeriğindeki portakal çiçeği özü cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Hassas ve kuru bebek cildi için oldukça idealdir. Özellikte bebeğinizin banyosunu yaptırdıktan sonra temiz yüz ve vücuda masaj yaparak uyulayınz.

  Sizde bebeğiniz için Topicrem ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.