sadsad x
asdasd

Tıraş Losyonu - Tıraş Köpüğü

58 ürün
    1 2

Tıraş losyon ve tıraş köpükleri erkeklerin bakımlarını tamamlamaları için gerekli ürünler arasındadır. Tıraş bıçaklarının tam olarak temizlenmemesi durumunda oluşan bakterilerin öldürülmesinde kullanılan losyonlar alkol içeriklidir. Tıraş köpükleri ise kuru cilde uygulanmayan bıçakların daha rahat bir şekilde kayması için kullanılmaktadır.

Tıraş Losyonu& Tıraş Köpüğü Vücuda Etkisi

Tıraş köpükleri eski zamanlarda duru su ile yapılan sakal bıyık temizliğinin daha etkili ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Sabun yerine kullanılan köpük bıçağın cilt yüzeyinde daha rahat kaymasına yardımcı olmaktadır. Tıraş losyonları ise bıçağın cilde temas ettiği andan itibaren cilt üzerinde bulunan kesiklerin ve çiziklerin alkol ile yanarak onarılmasına yardımcı olmaktadır. Bu iki ayrı ürün erkeklerin yüz bakımını en iyi şekilde tamamlamasını sağlar. Kadınlar gibi her bölge için farklı ürüne ihtiyaç duymayan erkekler sakal ve bıyıklarının düzenli ve hızlı uzaması için bu tür bakımlar uygulamaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan doğal içeriklerle hazırlanmış tıraş losyonu& tıraş köpüğü ürünleri cilde zarar vermeden etkili bir biçimde bakım yapılmasını sağlar. İçeriğinde etken maddeler bulunan ürünler erkeklerin cildine herhangi bir olumsuz etki yaratmasına izin vermez. Dermatolojik testlerden geçen Tıraş Losyonu& Tıraş Köpüğü ürünleri kullananların katıldığı testlerde cilt yüzeyine etkinliği kanıtlanmış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir. Ciltte alerjik reaksiyonların oluşmasını engeller. İçeriğinde alkol bulunan ve bulunmayan formüllere sahiptir.

Tıraş Losyonu& Tıraş Köpüğü Ürünleri

Eeose Sakal Serumu, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. 14 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Erkeklerin en sık yaşadığı sorunlardan biri olan sakal dökülmesi gibi olumsuz faktörlerin giderilmesini sağlamaktadır. Seyrek, az ve hiç çıkmayan kılların beslenmesini sağlamaktadır. Bıyıkları ve sakalları ihtiyacı olan maddelerin yardımı ile bakımını gerçekleştirir. Erkeklerin görünüşlerini taçlandıran bu kıllar imaj yaratımında da büyük bir rol oynamaktadır. Bu nedenle ergenlik döneminden itibaren çıkmaya başlayan kılların düzenli bir şekilde uzamasını sağlar. Eeose Sakal Serumu dermatolojik testlerden geçerek sağlık bakanlığından onay almıştır. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde erkeklerin en sık sorun yaşadığı konulardan biri olan sakal dökülmesi ve azalmasına fayda etmektedir.

Dermalogica Soothing Shave Cream, tıraş sonrasında kullanılan bitkisel özlerle yapılandırılmış losyon sadece erkeklerin kullanımına uygundur. Cildi rahatlatır ve derinlemesine nem sağlar. Tahriş ve kızarıklıkların önlenmesini sağlar ve var olan alerjik reaksiyonlarında kısa sürede yok olmasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde suni koku ve yapay renklendirici bulundurmaz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.