sadsad x
asdasd

Taft

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
17 ürün

  Taft Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Taft, 1955 yılında Avrupa’ya saç spreyini tanıtan ilk markadır. 60 yılı aşkın tecrübesiyle saçların tüm hava koşullarına dayanıklı, gün boyu süren kalıcı tutuş imkanı ile ürünler geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmayı başarmıştır. Taft markası bilinen şekillendirici ürünlerinin yanı sıra değişen tüketici ihtiyaçlarına göre özel formüllerle farklı ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

  Hacim, parlaklık, uzun süreli tutuş her bir Taft ürünleri saçların ihtiyacını karşılamaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan saç şekillendirici sprey, köpük, jöle gibi ürünleri geniş yelpazesinde bulundurmaktadır. Tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Taft Ürünleri

  Saç, dış görünümün en önemli aksesuarları arasında yer alır. Herkes için saçlarının bakımı oldukça önemlidir. Bu sebeple de hem düzenli bir saç bakımı yaparak hem de saçları şekillendirerek saçların daha bakımlı ve güzel görünmesini hedefler. Peki saçları şekillendirirken hem hacimli hem de yumuşak kalmasını nasıl sağlayabiliriz? Taft markası da saçları şekillendirirken tamamen saçların yapısını, yumuşaklığı bozmadan ve saçları yıpratmayan ürünleri hazırlamıştır. Özellikle dalgalı veya kıvırcık saçlar için geliştirilmiş olan Taft curl flex saç köpüğü deneyenlerin en sevdiği ürünler arasında yer alır.

  Saçları şekillendirdikten sonra ise en önemli adım saçların sabit kalmasını sağlamaktır. Özel günlerde yapılan saçlar gün içerisinde birçok etkenden ilk yapıldığı andaki hacmini ve görünüşünü yitirebilir. Bu sebeple sabitleyici saç spreyi ile 24 saate kadar esnek tutuş sağlayan Taft saç spreyini deneyebilirsiniz. Saç spreyi, saçları sertleştirmeden yumuşaklık kazandırır ve saçlarınızı gün boyu sabit tutuş sağlar.

  Siz de tüm Taft ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.