sadsad x
asdasd

SVR Xerial - Çok Kuru ve Pullanan Ciltler

7 ürün

  SVR Xerial cilt bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Her cildin yapısı farklıdır bu anlamda yaşadığı cilt problemleri de birbirinden farklılık gösterir. Kuru ciltlerin yaşadığı en büyük problem ise kaşıntı ve gerginlik hissidir. Bazı durumlarda kuruluğa bağlı hassasiyet ve kızarıklıkta gözlemlenebilir. Kuruluğa önlem alınmaz ise cilt pul pul dökülmeye başlar. Bu sebeple özellikle kuru ciltler günlük bakım rutinlerinde yoğun nemlendirici  ve yatıştırıcı ürünler tercih etmelidir.

  SVR Xerial serisi ciltteki kuruluğu ve pul pul dökülmeyi engellemek, cildin doğal nem bariyerini güçlendirmek için özel olarak geliştirilmiştir. O halde seri içeriğinde yer alan başlıca ürünleri inceleyelim.

  SVR Xerial 30 Cream

  Çok kuru ciltler için 24 saat nemlendirici etki sunan bu ürün, cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar. Cildi derinlemesine nemlendirerek kuruluğa bağlı kızarıklık, kaşıntı ve hassasiyeti yatıştırır. Vücuda yumuşaklık ve esneklik sağlar. SVR Xerial 30 Cream kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

  SVR Xerial 10 Lait Corps

  Kuru ve nemsiz ciltler için geliştirilmiş vücut losyonu;

  • Cildin kaybettiği nemi geri kazandırır.
  • Derinlemesine nemlendirir.
  • Hassasiyet ve kızarıklığı en aza indirger.
  • Vücuda esneklik kazandırır.

  Sizde vücudunuzdaki kuruluğu gidermek, ihtyiaç duyduğu bakımı tamamlamak için SVR Xerial kuru cilt ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.