sadsad x
asdasd

Splat

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
16 ürün

  Splat Ağız Bakım Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Rusya’nın önde gelen ağız bakım markalarından biri olan Splat, profesyonel ağız bakım ürünleri ile diş ve diş eti sağlığını korumayı hedeflemektedir.

  Splat ürün yelpazesi

  Splat Diş Macunu

  Markanın en popüler ürünleri arasında yer alan Splat Blackwood diş macunu yakından inceleyelim. İsminden de anlaşıldığı gibi siyah rengini aktif kömür özlerinden almaktadır. Diş ve diş etini nazikçe temizler ve doğal beyazlığını korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki meyve ekstraları kötü kokuları gidererek ferah bir nefes sunar. Düzenli kullanılması sonucunda dişleri beyazlatırken ağız kokusu problemlerini en aza indirger. Sağlıklı ve beyaz dişlerle gülümsemenizi sağlar. Splat diş macunu kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Splat Extreme White diş macunu, ekstra beyaz dişlere sahip olmak isteyenler için son derece idealdir. Geliştirilmiş içeriği dişleri derinlemesine temizlerken daha sağlıklı ve beyaz görünmesini sağlar. Dişlerin doğal beyazlığı korur.

  Splat incir özlü, çilek özlü, yeşil çay özlü gibi daha birçok aromalı diş macunu ve daha fazla ürünü kategorimiz üzerinden inceleyebilir, dişlerinizin günlük bakımını sağlayabilirsiniz.

  Splat Diş Fırçası

  Özellikle hassas dişler için geliştirilmiş Splat diş fırçası, yumuşak ince fırça kılları ile diş ve diş etine zarar vermeden nazikçe temizler. Geliştirilmiş kıl teknolojisi sayesinde dişlere beyazlık kazandırır. Özel tasarımı ve farklı renkleri sayesinde keyifli bir ağız bakımı sağlar.

  Splat Ağız Çalkalama Suyu

  Ağız bakımının en önemli adımlardan biri ağız çalkalama suyudur. Aslına bakacak olursa ağız bakımının tamamlayıcı unsuru arasında yer alır diyebiliriz. Diş fırçasının ulaşamadığı yerlere ulaşarak bakteri ve tartar oluşumunu önler. Ağızdaki kötü kokuları gidererek uzun süre ve ferah nefes sağlar.

  Sizde günlük hayatınızda beyaz ve sağlıklı dişlere kavuşmak için kategorimiz üzerinden tüm Splat ağız bakım ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.