Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Solante

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (1)

Kargo Bedava
848,00 TL
848,00 TL
Kargo Bedava
848,00 TL
848,00 TL
Kargo Bedava
848,00 TL
848,00 TL

 (1)

Kargo Bedava
848,00 TL
805,60 TL

 (2)

Kargo Bedava
848,00 TL
848,00 TL

 (1)

Kargo Bedava
848,00 TL
805,60 TL
Kargo Bedava
848,00 TL
848,00 TL
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.

İsviçreli Akatis markasının tüm cilt sorunlarına özel olarak formüle ettiği Solante serisi, akne rosaseaden bebek cildine, atopik ciltten yağlı cilde kadar birçok farklı sorunu çözerken, güneşe karşı da bir kalkan görevi görüyor.Birçok güneş koruyucu ürün serisi, birkaç farklı cilt tipi ve çocuk ürünleriyle ürün gamını sınırlamıştır. Ancak Solante bunun aksine birçok cilt sorunu için renkli ve renksiz güneş koruyucu ürün üreterek dermatolojik olarak popüler bir koruyucu özelliğe sahip olmuştur.

Solante ürün serisi; antialerjik ürünler, cilt sorunlarını tedavi ederken güneşten de koruyan özel seri ürünler ve standart güneş koruyucu ürünler olmak üzere birçok farklı kategoride tercih edilebiliyor. Gün ışığından her mevsim korunmamız gerektiğinde cilt tipimize göre seçeceğimiz güneş kremi çeşitleri, bu markanın ürünleriyle dikkat çekiyor.

Çocuklar için de özel bir serisi bulunan marka, dermatolojik olarak test edilmiş olan birçok farklı çeşidinde parfüm ve paraben kullanmıyor. Güneş koruyucu özelliğiyle dikkat çeken birçok ürünü makyaj bazı ya da renk tonu eşitleyici olarak kullanabilirsiniz.Güneş koruyucu ürün çeşitleri arasında bulunan birçok krem, renkli yapısı sayesinde cildinizi fondöten sürmüş gibi kusursuz bir hale sokar. Bu da makyaj malzemesi kullanmanıza gerek kalmadan cilt makyajınızı doğal bir ürünle tamamlamanıza imkan sağlar.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.