x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Mevsimsel değişikler, bilindiği gibi yeryüzünde küresel düzensizliğe yol açmaktadır. Ozon tabakasının da delinmesiyle dünyamız güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kalmaktadır. Bu ışınlar insan sağlığı açısından büyük bir tehdit unsuru olarak etkisini göstermektedir. Dış etmenler, çevresel faktörler ve hava kirliliği ile birlikte cilt üzerinde olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Solante markası bu etmenlere karşı korunmak adına birbirinden farklı güneş koruyucular formülize etmektedir. İsviçre’de kurulan ve Akatis firması tarafından üretilen bitkisel içerikli dermokozmetik ürünler sedef, akne ve egzama gibi cilt sorunları yaşayan kişilerin kullanımına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Solante Güneş Ürünleri Vücuda Etkisi

Bilindiği üzere güneş ışınları vücut üzerinde hem olumlu hem de olumsuz etkileri bulunmaktadır. D vitamini açısından zengin bir kaynak olan güneş yaz aylarında uzun süre cilde temas etmesi halinde cilt lekelerine ve cilt kanserine yol açabilmektedir. Bunun için Solante markası özel olarak geliştirdiği güneş koruyucu ürünler değişik cilt tipleri üzerinde etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Özellikle cilt sorunları ile boğuşan sedef, seboreik dermatit, atopik rahatsızlığı yaşayan kişilerin kullanımına uygun olarak formülize edilmiştir. Yüksek koruma faktörleri güneşin yol açtığı lekelenme, yanık ve kızarıklıklara karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır. Ultraviyole ışınlarına karşı gün boyu bir kalkan oluşturur ve cilt hasarlarına sebebiyet vermemektedir. Oluşmuş lekeler içinde aynı eşitlikte onarım sağlamaktadır. Solante güneş ürünleri içeriğinde bulunan anti aging ve anti oksidan ile bebeklerin, orta yaş grubu ve yetişkinlerin rahatlıkla kullanabileceği ürün yelpazesine sahiptir.

Solante Güneş Ürünleri

Atopica, halk arasında egzama olarak bilinen atopik ciltler için geliştirilmiş olan ürün yüksek koruma faktörü sayesinde cilt sorunlarına yol açmadan korumasını gerçekleştirmektedir. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde ciltte oluşan kaşıntı ve kızarıklığı önleyerek yaz aylarında egzama sorunu yaşayan kişilerin rahat bir şekilde dışarı çıkmalarına yardımcı olmaktadır. Göz çevresine uygulanması zararlı olan Solante Atopica, güneşe çıkmadan önce açık kalan bölgelere dairesel hareketlerle iyice emilene kadar sürülmelidir.

Bebek Losyonu, yenidoğan bebekler için özel olarak geliştirilmiş ürün annelerin güvenle kullanabileceği nitelikte üretilmektedir. Cilt üzerinde herhangi bir tahriş ve kaşıntıya sebebiyet vermeden gün boyu koruma sağlamaktadır.

Solante

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.