sadsad x
asdasd

Solante

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
18 ürün

  Güneş bakımı ve koruma ürünleri alanında uzman olan Solante her cilt tipine uygun yüksek koruma faktörlü krem ve losyonlar sunmaktadır. D vitamini ihtiyacımızı karşılamak için almamız gereken güneş ışınlarının fazlası ciltte zararlı etkiler bırakmaktadır. Ciltte erken yaşlanma, lekelenme, çizgi, kırışıklı ve kuruluk gibi problemlere yol açabilen zararlı güneş ışınlarından korunmak için güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu krem kullanmak gerekmektedir. Renkli güneş koruyucularını makyajınızla birlikte kullanabileceğiniz Solante, çocuklar için de özel bir seri sunuyor.

  Solante Ürünleri ve Ürün Serileri

  İsviçreli Akatis markasının tüm cilt sorunlarına özel olarak formüle ettiği Solante serisi, akne rosaseaden bebek cildine, atopik ciltten yağlı cilde kadar birçok farklı sorunu çözerken, güneşe karşı da bir kalkan görevi görüyor.

  Birçok güneş koruyucu ürün serisi, birkaç farklı cilt tipi ve çocuk ürünleriyle ürün gamını sınırlamıştır. Ancak Solante bunun aksine birçok cilt sorunu için renkli ve renksiz güneş koruyucu ürün üreterek dermatolojik olarak popüler bir koruyucu özelliğe sahip olmuştur.

  Solante ürün serisi; antialerjik ürünler, cilt sorunlarını tedavi ederken güneşten de koruyan özel seri ürünler ve standart güneş koruyucu ürünler olmak üzere birçok farklı kategoride tercih edilebiliyor. Gün ışığından her mevsim korunmamız gerektiğinde cilt tipimize göre seçeceğimiz güneş kremi çeşitleri, bu markanın ürünleriyle dikkat çekiyor.

  Çocuklar için de özel bir serisi bulunan marka, dermatolojik olarak test edilmiş olan birçok farklı çeşidinde parfüm ve paraben kullanmıyor. Güneş koruyucu özelliğiyle dikkat çeken birçok ürünü makyaj bazı ya da renk tonu eşitleyici olarak kullanabilirsiniz.

  Güneş koruyucu ürün çeşitleri arasında bulunan birçok krem, renkli yapısı sayesinde cildinizi fondöten sürmüş gibi kusursuz bir hale sokar. Bu da makyaj malzemesi kullanmanıza gerek kalmadan cilt makyajınızı doğal bir ürünle tamamlamanıza imkan sağlar.

  İsviçreli bilim insanlarının özel olarak geliştirdiği Solante Gold, Immuna, pigmenta, telerubor, acnes tinted ve pregna serisi ürünlerle cildinize hak ettiği bakımı verebilirsiniz.

  Solante Güneş Koruyucu Ürün Çeşitleri

  Lekeli, akneli, rozalı, atopik ya da kuru ciltlere özel olarak üretilen güneş koruyuculu kremler, cildinizin kusursuz bir görünüme ulaşması için Solante markasında birleşti. Hangi ürünü seçeceğinize karar veremiyorsanız, ürünleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bebek ve çocuklar için de özel bir serisi olan markanın ürünleri, uygun fiyatları ve kampanyalarıyla herkesin sahip olabileceği düzeydedir.

  Solante Immuna SPF 50+

  Tüm cilt tipleri için özel bir koruyucu etki sağlayan Solante immuna cilt kanseri önleyici bileşenler içeriyor. Antioksidan ve anti aging etkisi bulunan ürün, ciltteki gerginlik hissini azaltarak ultra bir nem sağlıyor. Güneş nedeniyle kuruyan cildin doğal nemini kazanmasına yardımcı oluyor. 3-4 saatte bir yenilenmesi gereken ürün, cildin tamamına güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürülmelidir. 

  Solante Pigmenta Tinted Lotion ve Lotion

  Yüz ve vücut için leke oluşumu önleyici özelliği bulunan Solante pigmenta tinted lotion cilt tonunu eşitleyerek güneşten kaynaklanan lekelerin önüne geçer. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce tüm yüz ve vücuda sürülen ürün, güneş ışınlarından etkin bir koruma sağlar. Yağsız yapısı, havuz ve deniz suyu, ter gibi etkenlere dayanıklı olması nedeniyle plajda da güvenle kullanılabilir. Vücut için renksiz çeşidi olan pigmenta lotion tercih edebilirsiniz.

  Solante Telerubor SPF 50+

  Halk dilinde kızarıklık olarak bilinen rozasea hastalığı olan kişilerin güvenle kullanabileceği Telerubor SPF 50+ özelliği ile her zaman güvenle kullanılabiliyor. Kılcal damar görünümünü hafifleten ve kaşınma gibi alerjik belirtilere engel olan krem, terleme ve yüzme sonrası yenilenerek kullanılabiliyor. Güneşe çıkmadan 20 dakika evvel kullanabileceğiniz ürün, kızarıklıkları gözle görünür biçimde azaltıyor.

  Solante Bebek Losyonu

  Bebek cildini besleyen ve immünolojik olarak koruyan Solante bebek losyonu yağsız bir formüle sahiptir. Bebeğin cildine antioksidan etkisi yaratarak güneş kalkanı etkisi bırakan ürünü güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürmek uygun olacaktır. Gözle temasından kaçınılması gereken ürün, cildin üst düzeyde nemlenmesini sağlamaktadır.

  Solante Çocuk Losyonu

  1 yaşından 18 yaşına kadar kullanılan bu ürün, çocuk ve hassas yetişkin cildi için güneş koruması sağlamaktadır. Çocukların güneş nedeniyle karşılaşabilecekleri cilt hasarlarını önleyen ve suya dayanıklı yapısıyla uzun süre kalıcı etki yaratan bu ürün, antioksidan etki de yaratmaktadır. Hassas çocuk cildi için her mevsim kullanabileceğiniz ürün, atopik cildi olan çocukları da yüksek bir oranda güneş lekelerinden korumaktadır.

  Solante Acnes

  Solante Acnes tinted renkli özelliğiyle sivilce görünümünü gizlerken bakımını da tamamlıyor. Dermatologların tavsiyesiyle kullanılan bu ürün, akne problemi yaşayanlar için her mevsim güneş koruyucu etki sağlar. Cildi korumaya yardımcı olur. Makyaj bazı olarak kullanabileceğiniz ürün, düzenli kullanımda akne görünümünün azalmasını da destekler.

  Solante Pregna SPF 50+

  Hamile kadınların cildinde oluşan hamilelik lekeleri ve güneş lekelerini gidermeye yardımcı olan Solante Pregna SPF 50+ özelliğiyle etkin bir güneş koruması sağlıyor. Lipozom teknolojisiyle üretilen bu ürün, göz çevresi için en uygun bakımı sağlarken, gebelik maskesi adı verilen cilt sorunlarının ortadan kalkmasına da yardımcı olur.

  Solante Antiox Sun Care

  Yılların etkisi kadar güneşin de cildi yaşlandırma etkisi vardır. Bu etkiyi minimize etmek için kullanılan Antiox sun care, güneşin zararlı etkilerinden korurken anti aging ve antioksidan etki de sağlıyor. Kaliteli bir ürün gamı olan Solante ürünleri, birçok farklı cilt sorunu için tercih ediliyor. Ama birçok üründe bulunmayan antioksidan etki, Antiox serisinde yer alıyor. Cildine uygun bir nemlendirici arayan ve aynı zamanda güneşten korunmak isteyenler için Solante Antiox serisi ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

  Solante Atopica SPF 50+

  Kuruluk nedeniyle ciltte yaşanan birçok problem atopiye neden olabilir. Atopi, ciltte kuruluğa neden olabilir. Bu kuruluklar kızarıklık ve yaralara yol açarak cildin hasar görmesine neden olur. Cilt problemlerinde kesin çözüm bulmak istediğinizde Solante atopica kullanarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Günde iki kez kış aylarında, ihtiyaç duydukça ise yaz aylarında bu ürünü kullanabilirsiniz.

  Solante Actinica Sun Care

  Suya, ışığa ve tere dayanıklı olan Solante Actinica sun care ile gün boyu kalıcı bir güneş koruması elde edebilirsiniz. Yüksek lipozomal etkisiyle tercih edeceğiniz Actinica, cilt bakımınız için vazgeçemeyeceğiz kalitede bir ürün olarak karşınıza çıkacak. Güneşe çıkmadan 15 dakika evvel kullanılması gereken bu ürün, istenilen sıklıkta tekrarlanmalıdır.

  Solante Gold SPF 50+

  Standart bir koruma sağlayan ve normal ciltlere sahip olanların güvenle kullanabileceği Gold ve Adults serisi herhangi bir yan etkisi olmadan kullanacağınız ürünler arasındadır. İhtiyaç halinde 3-4 kez kullanabileceğiniz bu ürünler cildinizi sağlıklı ve parlak görünümüne kavuşturacaktır. Yağlı his bırakmadan güneş koruması sağlayan seride, her yaştan insana uygun bir güneş koruyucu ürün bulunması mümkün olacaktır.

  Solante Ürünlerinin Yan Etkisi Var Mı?


  Solante ürünleri, üstün araştırma teknikleri ve tekrarlanan birçok test sonucunda yan etkisi belirtilmemiş etkiler göstermiştir. Farklı cilt tiplerine uygun güneş koruması sağlayan ürün, içeriğindeki maddelere alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Hamileler için özel seri olan ürün tercih edilebilir, çocuklarda cilt problemleri varsa hekime danışarak kullanılmalıdır.

  Solante Güneş Koruyucu Kullananlar

  Dermatologların tavsiye ettiği ve reçete ettiği marka, birçok farklı cilt tipine yönelik özel amaçlar ile temin edildiği için çok sık kullanılmaktadır. Cilt problemlerinin giderilmesi için ihtiyaç duyulan tüm bakımı yapabileceğiniz seride, memnun kalacağınız birçok alternatife ulaşabilirsiniz. Sitemizden Solante ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.