sadsad x
asdasd

Sebamed Sabun

1 ürün

  Cildimiz dış etkenlerden etkilenmeye, bozulmaya müsait bir yapıdadır. Cildimizi korumak için cilde ve yapısına zarar vermeyen dış etkenler sebebiyle oluşan problemlere çözüm bulacak her cilt tipi için özel ürünler bulunmaktadır. Sebamed özel formülü olan cilt yapısına en uygun 5,5 Ph dengesiyle cildinizi korumayı ve bakım yapmayı amaçlar. Güzel ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak için en önemli unsur ise cilt temizliğidir. Cilt tipinize uygun ve gözeneklerinizi temizleyecek, temizlerken nemlendirecek ürünler kullanmanız cildinizi daha canlı ve parlak bir görünüme ulaştırmanızı sağlar.

  Sebamed Sabun Ürünleri ’nin Özellikleri

  Sebamed sabun ürünleri, tamamen bitkisel içeriklerle oluşturulmuştur ve hiçbir kimyasal içermez. Ciltte ki sivilceleri yok etmeye, yüzde ki kan dolaşımını arttırmaya yarar sağlamaktadır. Renk tonunu eşitler ve pürüzlerden arındırır. Özellikle kadınların yaşadığı bir sorun olan sivilce ya da sivilce lekeleri doğru ürünü kullandığınız takdirde kolayca çözülebilen bir problemdir. Sebamed cilt yapınıza uygun ve sivilceleri engelleyen, cildinizi nemlendiren ve koruyan bir yapıya sahiptir. Dermakozmetik bir üründür. İlk kullanımdan itibaren olumlu sonuç vermektedir. Sebamed dermatologların ve uzmanların önerdiği önemli bir markadır. 

  Sebamed Sabun Ürünleri

  Sebamed Clear Face Sabun 100 gr: Jel şeklinde olan bu sabun nemlendirici özelliktedir, nem dengesini düzenler ve cildi pürüzsüzleştirmektedir. Hyaluronic asit ve Aloe Vera içermektedir. Sivilce sorunu olan ciltlerde günde 2 kez temiz yüze kullanılmaktadır. Sivilce, siyah nokta ve cilt bozukluklarına karşı tedavi sağlamaktadır. Günlük kullanıma uygundur.

  Baby Cleansing bar 150 gr: Bebekler için geliştirilmiş bu ürün bebeklerin hassas cildini temizler ve cildin bağışıklığını arttırır. Ciltte oluşan kurumayı önler, nemler, yumuşatır ve besler. Yenileyici özelliktedir D-panthenol içerir.

  Sebamed Sabun Compact Cleansing Bar 150 gr: Cilt yapısına uygun 5.5 Ph değerindedir. Temizleme amacıyla kullanılır. Cildin nem seviyesini koruyarak kurumasını ve tahriş oluşumunu engeller. Kurumaya karşı koruma sağlar. Cildin üst kısmını koruyarak bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Compact Cleansing Bar içinde E vitamini, nemlendirici özellikte aminoasitler içerir. Anti-aging özelliktedir, yaşlanmayı geciktirir. El, yüz ve vücut temizliğinde kullanıma uygundur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.