sadsad x
asdasd

Sambucol

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
7 ürün

  Sambucol Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Günümüzde değişen yaşam koşulları ile birlikte beslenme alışkanlıkları da değişiklik göstermektedir. Özellikle bireyler, dengeli ve sağlıklı beslenmediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurmaktadır.

  Takviye edici gıda, adından da anlaşılacağı gibi normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla; vitamin, mineral, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet, tek kullanımlık toz paket, sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlere denir. Ancak unutulmamalıdır ki takviye edici gıda normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla geliştirilmiş ürün çeşitleridir. Beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda veya bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla sıklıkla tercih edilebilir. Eğer sizde beslenmenize ek olarak takviye edici gıda kullanmak istiyorsanız sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen Sambucol ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Sambucol markasında özellikle son dönemlerde sıkça tercih edilen kara mürver özüyle geliştirilmiş birçok takviye edici gıda çeşitleri bulunmaktadır. Sambucol kara mürver özüyle hazırladığı hem çocuklar için hem de yetişkinler için ayrı olarak geliştirdiği takviye edici gıdaları kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.  Peki kara mürver denir? Gelin inceleyelim…

  Elderberry ya da bilinen adıyla Mürver, yaygın olarak Kuzey yarımkürede bulunan; tüysü yapraklara, küçük ve beyaz çiçek veren sulu ve çekirdekli meyveye sahip salkım durumunda bir bitki çeşididir. En az 30 farklı çeşide sahip olup siyah, mavi ve kırmızı renkte meyve veren türleri mevcuttur.

  Siz de tüm takviye edici gıda ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.